piątek, 21 września 2018 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Aktualności

Przedstawiciele Nationale Politie Nederland w Ostrołęce

W celu zapobiegania zjawisku handlu ludźmi oraz przestępstwom towarzyszącym, ostrołęcka komenda przystąpiła do projektu "Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa - praca w Holandii", polegającego na wizycie przedstawicieli Nationale Politie Nederland w Polsce.

Spotkanie w ramach projektu zaplanowano również w Ostrołęce.

- Zaproszeni goście - policjanci z Holandii wraz z opiekunem policjantem z Komendy Głównej Policji - przeprowadzą warsztaty, podczas których przekażą treści edukacyjno-informacyjne związane z ewentualnymi zagrożeniami, jakie niosą ze sobą wyjazdy zagraniczne, a także omówią przypadki handlu ludźmi, pracy przymusowej i wyzysku pracowniczego - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

ReklamaProjekt skierowany jest do młodzieży ostatnich klas szkół średnich, pedagogów placówek oświatowo-wychowawczych oraz osób zajmujących się poruszaną problematyką w instytucjach pomocowych.

Spotkanie poświęcone tego rodzaju przestępczości odbędzie się w piątek 14 września w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, ul. Parkowa 6, w godz. 12.00-14.00.

Odsłon: 970 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 15:04, 13.09.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo
MKKK