niedziela, 16 czerwca 2019 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Aktualności

Przedstawiciele Nationale Politie Nederland w Ostrołęce

W celu zapobiegania zjawisku handlu ludźmi oraz przestępstwom towarzyszącym, ostrołęcka komenda przystąpiła do projektu "Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa - praca w Holandii", polegającego na wizycie przedstawicieli Nationale Politie Nederland w Polsce.

Spotkanie w ramach projektu zaplanowano również w Ostrołęce.

- Zaproszeni goście - policjanci z Holandii wraz z opiekunem policjantem z Komendy Głównej Policji - przeprowadzą warsztaty, podczas których przekażą treści edukacyjno-informacyjne związane z ewentualnymi zagrożeniami, jakie niosą ze sobą wyjazdy zagraniczne, a także omówią przypadki handlu ludźmi, pracy przymusowej i wyzysku pracowniczego - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Reklama Projekt skierowany jest do młodzieży ostatnich klas szkół średnich, pedagogów placówek oświatowo-wychowawczych oraz osób zajmujących się poruszaną problematyką w instytucjach pomocowych.

Spotkanie poświęcone tego rodzaju przestępczości odbędzie się w piątek 14 września w sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, ul. Parkowa 6, w godz. 12.00-14.00.

Wyświetleń: 1069 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.09.2018, 15:04r. Drukuj
Powrót