niedziela, 16 czerwca 2019 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Aktualności

Seks, władza i pieniądze. Śmiały spektakl na deskach OCK (wideo)

W Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się lokalna premiera komedii "Tajna misja", w debiucie reżyserskim Jarosława Grzelka. Spektakl, który niejednego rozbawi do łez, dostarczy też rozrywki, której współczesne społeczeństwo dziś tak poszukuje.

O spektaklu
Co to jest Polska! - padnie z ust jednego z bohaterów i niemało dostarczy mu problemów. Patryk i jego żona natrudzą się w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie. Bo czym że innym może być przecież Polska? Niejednokrotnie odwołując się do naszego kraju i towarzyszącemu patriotyzmowi. Bohaterowie sztuki, będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie czy są prawdziwymi Polakami i czy dla kraju są w stanie zrobić wszystko? Patryk już chyba nie ma wyboru, bo jego wolne od pracy zostaje przerwane. On, niegdyś tajny agent, musi stawić się u władzy i przyjąć kolejne zadanie do wykonania. Chcąc nie chcą pod przymusem nowego szefa oraz żony której to marzą się nowe meble nowy samochód i nowe ubrania, zgodzić się musi. Mimo, że mina mu zrzednie, kiedy usłyszy o swoim zadaniu, postanowi poświecić się w imię kraju w imię żony i w imię nowego szefa. Wykonanie zadania przysparza mu wiele kłopotów. Specyfika pracy nie pozwala ujawniać tajemnicy nikomu gdy pętla powoli się zaciska Patryk prosi o pomoc byłego kompana agenta Mario. Czy przyjaciel pomorze? Czy tajemnica zostanie złamana? Kto naprawdę stoi za misternym planem akcji? Tajna misja to czarna komedia pełna zwrotów akcji, a zarazem trzymająca w napięciu do ostatnich sekund spektaklu. Tajna misja to błyskotliwe dialogi, znakomita fabuła i ogromna dawka śmiechu.

Spektakl kierowany do widzów dorosłych. Czas trwania spektaklu: 90 minut.

Występują:
- Piotr Miazga,
- Ada Fijał/Ilona Wońska,
- Krzysztof Kiersznowski/Mirosław Zbrojewicz,
- Mariusz Drężek/Bartek Żukowski.

Spektakl odbędzie się 8 października br. o godzinie 20.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ulicy Inwalidów Wojennych 23.

Bilety do nabycia:
- kawiarnia kina w OCK przy ul. Inwalidów Wojennych 23,
- Biuro Ogłoszeń "Tygodnika Ostrołęckiego", ul. Fieldorfa "Nila" 2a, tel. (29) 765-02-25,
- rezerwacja grupowa, tel. 502-661-402,
- rezerwacja biletów online e-mail: [email]wisniewski86@gmail.com[/email],
- bilety przez internet: www.kupbilecik.pl.

Aktualizacja:
Spektakl został odwołany.Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2716 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 14.09.2018, 08:58r. Drukuj
Powrót