niedziela, 16 czerwca 2019 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Aktualności

"InQbator" rozpoczęty. Parada przeszła ulicami Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Dziewiąta edycja festiwalu teatralnego "InQbator" rozpoczęta. Ostrołęckie ulice znów zamieniły się w magiczną scenę, pełną kolorowych postaci, feerii barw, fantastycznych elementów, muzyki, zabawy, ale i refleksji. Przed miłośnikami teatru trzy dni pełne spektakli.

Ostrołęcki festiwal tradycyjnie rozpoczęto paradą ulicami miasta. Przed mieszkańcami spektakle, warsztaty i konkursy.

Reklama Parada wyruszyła, podobnie jak w latach ubiegłych, z placu Bema i w kolorowym korowodzie przeszła ulicami miasta na scenę przy "Kupcu". W tym roku nie zabrakło licznych nawiązań do rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - były biało-czerwone barwy, patriotyczne stroje i narodowe flagi.

Po oficjalnym otwarciu imprezy, na widzów czekały cztery spektakle - "Dzieci wojen - kronika obrazu i słowa" w wykonaniu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej, przedstawienie "Orfeo'70" Dawida Żakowskiego, hiszpańska "La Caja" Mai Rojas and Los Escultores del Aire Cía oraz spektakl "Periginus" Teatru KTO.

Sprawdź szczegółowy program dziewiątego festiwalu teatralnego "InQbator". Parada na rozpoczęcie "InQbatora" odbyła się w czwartek 13 września br.

Zobacz zdjęcia:
InQbator - parada ulicami miasta

Wyświetleń: 1953 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 14.09.2018, 10:00r. Drukuj
Powrót