piątek, 21 września 2018 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Aktualności

Dyrekcja SP nr 10 odpowiada: ważne tematy będą omówione z rodzicami

Nowy rok szkolny przyniósł rodzicom dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce wiele trosk i zmartwień. Do naszej redakcji wpłynęło kilka skarg odnośnie siatki zajęć. Dyrekcja w odpowiedzi informuje, że podejmuje działania i rozmowy z rodzicami.

O problemach z planem lekcji i dwuzmianowością w szkole oraz problemach rodziców, których dzieci mają mieć zajęcia do późnych godzin popołudniowych, do naszej redakcji wystosowano wiele listów.

ReklamaSprawę opisaliśmy w artykule Skrzynka skarg: czy w SP nr 10 są dzieci "gorszego sortu"? Zapytania rodziców skierowaliśmy m.in. do dyrekcji szkoły. Otrzymaliśmy odpowiedź.

- Każdy sygnał jest dla nas niezwykle ważny dlatego, że dobro uczniów naszej szkoły jest dla nas najważniejsze. Pomimo faktu, że do naszej szkoły uczęszcza ponad 1200 dzieci, to każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Wskazane uwagi oraz inne ważne tematy dotyczące szkoły i naszych dzieci zostaną omówione podczas najbliższych spotkań z rodzicami, a więc z osobami zainteresowanymi. Niezależnie od powyższego jesteśmy w trakcie adaptacji różnych pomieszczeń na sale lekcyjne - poinformowała Małgorzata Tołwińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10.

Odsłon: 1789 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 13:45, 14.09.2018r. Drukuj
Powrót


Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:33, 14.09.2018

IP: 78.152...14

Dobre, problem istnieje od 1 września, artykuł jest z 4 września, a 14 września, "derekcja" odpowiada, że będzie problem omawiała na "najbliższych" spotkaniach... - nie ma pośpiechu - już za niecałe 10 miesięcy wakacje - jakoś dacie radę.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo
MKKK