wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Dyrekcja SP nr 10 odpowiada: ważne tematy będą omówione z rodzicami

Nowy rok szkolny przyniósł rodzicom dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce wiele trosk i zmartwień. Do naszej redakcji wpłynęło kilka skarg odnośnie siatki zajęć. Dyrekcja w odpowiedzi informuje, że podejmuje działania i rozmowy z rodzicami.

O problemach z planem lekcji i dwuzmianowością w szkole oraz problemach rodziców, których dzieci mają mieć zajęcia do późnych godzin popołudniowych, do naszej redakcji wystosowano wiele listów.

Reklama Sprawę opisaliśmy w artykule Skrzynka skarg: czy w SP nr 10 są dzieci "gorszego sortu"? Zapytania rodziców skierowaliśmy m.in. do dyrekcji szkoły. Otrzymaliśmy odpowiedź.

- Każdy sygnał jest dla nas niezwykle ważny dlatego, że dobro uczniów naszej szkoły jest dla nas najważniejsze. Pomimo faktu, że do naszej szkoły uczęszcza ponad 1200 dzieci, to każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Wskazane uwagi oraz inne ważne tematy dotyczące szkoły i naszych dzieci zostaną omówione podczas najbliższych spotkań z rodzicami, a więc z osobami zainteresowanymi. Niezależnie od powyższego jesteśmy w trakcie adaptacji różnych pomieszczeń na sale lekcyjne - poinformowała Małgorzata Tołwińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10.

Wyświetleń: 1903 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 14.09.2018, 13:45r. Drukuj
Powrót


Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:33, 14.09.2018

IP: 78.152...14

Dobre, problem istnieje od 1 września, artykuł jest z 4 września, a 14 września, "derekcja" odpowiada, że będzie problem omawiała na "najbliższych" spotkaniach... - nie ma pośpiechu - już za niecałe 10 miesięcy wakacje - jakoś dacie radę.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank