wtorek, 16 października 2018 r., imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza

Aktualności

Joanna Jędrzejczyk gościem kursu samoobrony (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęcePodczas XVII edycji kursu samoobrony dla pań, w ramach niespodzianki, uczestniczki odwiedziła sześciokrotna mistrzyni świata Joanna Jędrzejczyk, która jest zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA).

Od wielu lat kurs samoobrony dla pań pn. "Bądź Bezpieczna" cieszy się ogromną popularnością. Choć od dziesięciu lat nie słabnie zainteresowanie nim, jego organizatorzy z każdą kolejną edycją starają się, żeby był atrakcyjny dodając w tym celu do niego nowe elementy.

ReklamaTym razem dla uczestniczek przygotowano niespodziankę.

- Na zajęcia przybyła zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA), sześciokrotna mistrzyni świata Joanna Jędrzejczyk, która wraz ze swoim menadżerem Karolem Jędrzejczykiem rozmawiała z uczestniczkami o korzyściach wynikających z uprawiania nie tylko sztuk walk, ale sportu. Podczas spotkania z mistrzynią poruszano także kwestie pewności psychicznej wynikającej z treningów, która ma ogromny wpływ na odparcie ataku ewentualnego agresora. Pod koniec rozmowy nie zabrakło pytań do gościa ze strony samych uczestniczek kursu - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 8 października.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się na stronie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Odsłon: 2937 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 15:20, 10.10.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
NestBank