środa, 12 grudnia 2018 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Renault

Aktualności

Joanna Jędrzejczyk gościem kursu samoobrony (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęcePodczas XVII edycji kursu samoobrony dla pań, w ramach niespodzianki, uczestniczki odwiedziła sześciokrotna mistrzyni świata Joanna Jędrzejczyk, która jest zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA).

Od wielu lat kurs samoobrony dla pań pn. "Bądź Bezpieczna" cieszy się ogromną popularnością. Choć od dziesięciu lat nie słabnie zainteresowanie nim, jego organizatorzy z każdą kolejną edycją starają się, żeby był atrakcyjny dodając w tym celu do niego nowe elementy.

Reklama Tym razem dla uczestniczek przygotowano niespodziankę.

- Na zajęcia przybyła zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA), sześciokrotna mistrzyni świata Joanna Jędrzejczyk, która wraz ze swoim menadżerem Karolem Jędrzejczykiem rozmawiała z uczestniczkami o korzyściach wynikających z uprawiania nie tylko sztuk walk, ale sportu. Podczas spotkania z mistrzynią poruszano także kwestie pewności psychicznej wynikającej z treningów, która ma ogromny wpływ na odparcie ataku ewentualnego agresora. Pod koniec rozmowy nie zabrakło pytań do gościa ze strony samych uczestniczek kursu - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 8 października.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się na stronie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wyświetleń: 3087 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10.10.2018, 15:20r. Drukuj
Powrót