piątek, 19 października 2018 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Aktualności

Spotkanie literackie w bibliotece (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce po raz kolejny zaprosiła na spotkanie literackie. Tym razem tematem dyskusji była rola literatury w walce o niepodległość - od kampanii napoleońskiej, poprzez powstania listopadowe i styczniowe.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu "Ojczyzna - gdy myślę...".

ReklamaW debacie udział wzięli literoznawcy: prof. dr hab. Wiesław Rzońca - Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, który jest wybitnym znawcą twórczości Cypriana Norwida, dr Karol Samsel - Wydział Polonistyki UW, znawca literatury polskiego romantyzmu, filozof, poeta, krytyk literacki oraz mgr Jakub Pyda - doktorant Wydziału Polonistyki UW, redaktor Teologii Politycznej, badacz polskiego romantyzmu ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Zygmunta Krasińskiego.

Debata odbyła się w czwartek 11 października w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce przy ulicy Głowackiego 42.

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie literackie w MBP

Odsłon: 793 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 15:22, 11.10.2018r. Drukuj
Powrót


olaboga @ 16:08, 11.10.2018

IP: 2a01:110f...6e5a

O godzinie 12 w dzień powszedni. Geniusze organizacji i promocji. Gdyby nie spędzone dzieciaki to mielibyście 3 osoby na widowni.

mistrz @ 09:52, 12.10.2018

IP: 80.53...22

To było spotkanie adresowane głównie do młodzieży szkół średnich i osób nie pracujących. Biblioteka zaprasza również na inne ciekawe spotkania o godz. 18.00, dla tych, którzy pracują w dzień.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót