wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Wieczór wyborczy na żywo

Rozpoczynamy wieczór wyborczy z Moją Ostrołęką. Przez najbliższe kilka godzin, oprócz świeżutkich wyników głosowania w mieście i powiecie, zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia z kampanii wyborczej, niepublikowane zdjęcia i nagrania.

Reklama Dziękujemy za wstrzemięźliwość w komentowaniu w czasie ciszy wyborczej. Przypominamy, że zakaz agitacji obowiązuje do godz. 21.00. W tym artykule do późnych godzin nocnych będziemy Państwu relacjonować wybory w Ostrołęce. Przedstawimy nasz sondaż w wyborach do rady miasta i na prezydenta Ostrołęki. Zapytamy kandydatów czy są zadowoleni z woli wyborców, zajrzymy też do niektórych sztabów i pokażemy Państwu jak lokalni politycy spędzają ten wieczór. Artykuł będzie aktualizowany co kilka minut.

Zaczynamy odliczanie do końca ciszy wyborczej. Zostańcie z nami.


Aktualizacja, godz. 20.20
Zaczynamy od muzyki, oczywiście związanej z polityką. Na początek znany utwór Piotra Bukartryka, znanego z copiątkowych wizyt w radiowej Trójce, zatytułowany "Nie mówię kto".
Aktualizacja, godz. 20.25
"Politykowi nadwiślańskiemu nie chodzi o to, by przejść do wieczności, do encyklopedii lub zostawić ślad w ludzkich sercach. Jemu chodzi tylko o tę miedzę najbliższą, o stołek średniego szczebla, o aprobatę w najbliższej parafii lub w zarządzie partii. Nic więcej.

Zgadzacie się, że szczytem rządów w gminach i małych miasta jest budowa szaro-czerwonego chodnika?

Warto przeczytać: Paulina Wilk: Polski polityk to jest człowiek o niezdiagnozowanej i nieleczonej krótkowzroczności


Aktualizacja, godz. 20.30
Do godz. 17.00 w Ostrołęce do urn poszło ponad 42 proc. wyborców. To wysoka frekwencja w porównaniu z wyborami w 2014 roku.

Reklama W powiecie ostrołęckim najliczniej głosuje gmina Czerwin. Do urn do godz. 17.00 poszło tam 51,87 proc. uprawnionych. Zestawienie poniżej.

Ostrołęka - 42,48 proc.
gm. Baranowo- 42,88 proc.
gm. Czarnia - 47,58 proc.
gm. Czerwin - 51,87 proc.
gm. Goworowo - 43,86 proc.
gm. Kadzidło - 48,18 proc.
gm. Lelis - 47,86 proc.
gm. Łyse - 48,89 proc.
gm. Myszyniec - 42,80 proc.
gm. Olszewo-Borki - 48,50 proc.
gm. Rzekuń - 50,40 proc.
gm. Troszyn - 40,08 proc.


Aktualizacja, godz. 20.35
Niesamowity utwór, znany z pewnością starszemu pokoleniu, o polskiej polityce, autorstwa kabaretu Salon Niezależnych. Piosenka powstała w 1976 roku. Wyemitowana została na antenie radiowej Trójki w programie Wojciecha Manna wiosną 2018 r.Aktualizacja, godz. 20.48
Za kilka godzin przekonamy się, kogo wybrali ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu. A za kilkanaście minut opublikujemy nasze sondaże.Aktualizacja, godz. 20.53
Zespół Pod Budą z Krakowa w 1993 roku zaprezentowali piosenkę "Jak kapitalizm to kapitalizm". Piosenka wyemitowana została na antenie radiowej Trójki w programie Wojciecha Manna wiosną 2018 r.

PILNE
Aktualizacja, godz. 21.05
- Nasz sondaż: pierwsza tura dla Kotowskiego, o drugą turę walczy Kulik z Frydrykiem
- Sondażowe wyniki wyborów do rady miasta w Ostrołęce


Aktualizacja, godz. 21.13
Niespodzianka w Warszawie. Według sondaży nie będzie drugiej tury.
Aktualizacja, godz. 21.18
Tegoroczne wybory to wielki test Facebooka. Wielu kandydatów do rady miasta całkowicie zrezygnowało z prowadzenia klasycznej kampanii opartej na spotkaniach z ludźmi. Także kandydaci na prezydenta nie byli tak widoczni na ulicach miast, jak cztery lata temu. Ostrołęczanie nie dostali gorącej herbaty, ani pączka. Pracownikom Stora Enso nie wciskano ulotek podczas wychodzenia z pracy.

Co najgorsze, żadne ugrupowanie, oprócz Prawa i Sprawiedliwości, nie zorganizowało konwencji i nie zaprezentowało oficjalnie na scenie własnych kandydatów do rady miasta. Cztery lata temu było zupełnie odwrotnie. Swoje konwencje mieli niemal wszyscy, choć TPO tak się wzorowało na formule konwencji PiS, że można było się pomylić, kto jest organizatorem.

Za kilka godzin przekonamy się, czy transmisje na Facebooku i wrzucanie zdjęć przekłada się na prawdziwe głosy.


Aktualizacja, godz. 21.20
Za chwilę zajrzymy do sztabów Ostrołęki dla Wszystkich Łukasza Kulika i Koalicji Obywatelskiej.


Aktualizacja, godz. 21.26

Na facebookowym profilu Nauka. To lubię zaprezentowano zestawienie wykształcenia najważniejszych polityków w krajach Europy. W krajach pokomunistycznych rządzą prawnicy, podobnie jak w Hiszpanii i Portugalii. Kompletnie się to jednak nie przekłada na samorządy, w których dominują nauczyciele.


Aktualizacja, godz. 21.35
Nasłuchaliśmy się w tej kampanii obietnic. Prezydent Kotowski już planuje kolejne lata i obiecuje nowe drogi, choć jeszcze nie wie czy w ogóle zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Co ciekawe nagle w ratuszu okazało się, że można wyremontować drogi wyjazdowe z Ostrołęki, tj. ul. Goworowską, Pomian i Słoneczną. Przez 12 lat na przeszkodzie stały jakieś ciemne moce.
Aktualizacja, godz. 21.37
Nasz reporter po kolei odwiedza sztaby wyborcze. Zajrzymy też do komitetów Naszej Ostrołęki i Bezpartyjnego Miasta Ostrołęki.


Aktualizacja, godz. 21.43
Ostrołęckie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej w przeszłości działały bardzo prężnie. Gdy ich szefem był Tadeusz Chabudziński, walcząc z politycznym przeciwnikiem w radzie miasta, przygotowywano nawet plakaty. Jeden z nich, który powstał 10 lat temu, to prawdziwa perełka. Grafika została przygotowana specjalnie na pierwszomajowe święto.
Aktualizacja, godz. 21.48
Pod jednym z artykułów na Mojej Ostrołęce pojawił się komentarz o poniższej treści. Czy ktoś z naszych niezawodnych czytelników to pamięta i może potwierdzić, że faktycznie tak było?
Aktualizacja, godz. 21.53
Drodzy nauczyciele, oglądaliście już "Kler"?
Mem z facebookowego profilu radnego Macieja Kleczkowskiego.
Aktualizacja, godz. 21.59
Niestety docierają do nas także bardzo negatywne sygnały. Pani Ewa Szatanek z Rzekunia, kandydatka do Rady Powiatu Ostrołęckiego, przesłała nam zdjęcie samochodu z przebitymi oponami. Do zdarzenia, według jej relacji, miało dojść w nocy z soboty na niedzielę.

- Przebito mi opony, zostawiłam samochód przed ogrodzeniem, pozrywano też plakaty moje i Parzychowskiego. Zostały PiS-u - napisała pani Ewa Szatanek.
PILNE
Aktualizacja, godz. 22.03
Zaczynają powoli spływać pierwsze oficjalne wyniki wyborów z obwodów głosowania w Ostrołęce. Śledźcie nasz wieczór na żywo, niebawem pierwsze wiadomości.


Aktualizacja, godz. 22.10
Mariusz Popielarz to kandydat na prezydenta Ostrołęki. Na chodnikach naszego miasta pojawiły się napisy zachęcające do głosowania na niego. Niektóre bardzo blisko lokali wyborczych, jak ten na zdjęciu - przed SP nr 6. Plotki mówią, że kandydat został zobowiązany do usunięcia napisów z chodnika, a w rozmowie z nami Mariusz Popielarz zaprzeczył tym doniesieniom.
Aktualizacja, godz. 22.26
Przypominamy kąpiel prezydenta Janusza Kotowskiego w nowej fontannie przy "Kupcu". Obok stoi tablica z zakazem. Kotowski mówił, że nic mu nie jest. Mandatu nie dostał.
Aktualizacja, godz. 22.33
Cztery lata temu Mariusz Popielarz twierdził, że pogoni PiS z Ostrołęki. Nie udało mu się to. W tegorocznych wyborach ma jeszcze większą konkurencję. Czy polityk Platformy zdobędzie choćby 12 proc. głosów?
Aktualizacja, godz. 22.40
Nieszczęsna przeprawa tymczasowa. Mem z facebookowego profilu radnego Macieja Kleczkowskiego.
Aktualizacja, godz. 22.45
Historyczny sukces polskiej demokracji. Jeszcze nigdy w wyborach samorządowych nie wzięło udziału więcej niż połowa Polaków. W niedzielę do urn, według wstępnych sondaży swoje głosy oddało ponad 51 proc. uprawnionych do głosowania.


PILNE
Aktualizacja, godz. 22.51
Relacje na żywo ze sztabów wyborczych: Tylko u nas: relacje ze sztabów (zdjęcia)


Aktualizacja, godz. 22.56
Wyborcze obietnice prezydenta Kotowskiego powracają jak bumerang. Przed niedzielnymi wyborami dowiedzieliśmy się, że miasto miało w planach remont stadionu przy ulicy Witosa. Po poprzednich wyborach projekt trafił do szuflady, stracił ważność, a ostrołęczanie pieniądze. Teraz Kotowski znów obiecuje stadion i znów za projekt, który jest wyborczą obietnicą, zapłacą ostrołęczanie. A tak w przeszłości prezydent Janusz Kotowski zapowiadał remont stadionu.
Aktualizacja, godz. 23.01
Frekwencja wyborcza w gminach powiatu ostrołęckiego przekracza nawet 60 proc. Obwodowe komisje wyborcze mają pełne ręce roboty. Nie wiadomo jak długo będziemy czekać na wyniki wyborów na wójtów i do rad gmin.

Niebawem relacja ze sztabu kandydata na wójta gminy Rzekuń Bartosza Podolaka.


Aktualizacja, godz. 23.10
Komentarz jednego z naszych czytelników pod artykułem o filmie "Kler".
PILNE
Aktualizacja, godz. 23.17
Wyniki wyborów na prezydenta miasta na podstawie oficjalnych wyników z trzech obwodów głosowania.
Łukasz Kulik - 35,58 proc.
Janusz Kotowski - 35,18 proc.
Jakub Frydryk - 17,34 proc.
Mariusz Popielarz - 10,18 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,71 proc.Aktualizacja, godz. 23.25
Ekolodzy ze Śląska przygotowali ciekawy fotomontaż. Media branżowe od kilku dni przypominają, że budowa nowej elektrowni w Ostrołęce to wyłącznie fanaberia ministra Tchórzewskiego, który liczy na solidny wynik w wyborach do parlamentu.

Aktualizacja, godz. 23.28
Kandydat na wójta gminy Rzekuń Bartosz Podolak liczy na wygraną w pierwszej turze: Wybory w Rzekuniu. Bartosz Podolak: liczymy na zwycięstwo w pierwszej turzeAktualizacja, godz. 23.32
W Czerwinie będzie prawdopodobnie druga tura wyborów.
Czerwin: prawdopodobnie druga turaAktualizacja, godz. 23.40
Nasi komentatorzy potrafią powiązać nawet religię z Warszawą.Aktualizacja, godz. 23.48
Troszyn to jedyna gmina naszego powiatu, w której obecny wójt nie miał w wyborach kontrkandydata. Edwin Mierzejewski jest zadowolony z wyniku także w wyborach do rady gminy. Więcej: W Troszynie jasna sprawa


Aktualizacja, godz. 0.02
Krzysztof Szewczyk i ludzie w jego sztabie mają wyśmienite nastroje. Obecny wójt cieszy się już z potwierdzonego jednego mandatu w radzie gminy. Na razie nie wiadomo jednak czy w Olszewie-Borkach będzie druga tura wyborów. O fotel wójta walczy cztery osoby.

Więcej: Olszewo-Borki: doskonałe nastroje w sztabie Krzysztofa Szewczyka


PILNE
Aktualizacja, godz. 0.06
Kulik zwiększa przewagę nad Kotowskim, ale to dopiero wyniki z czterech obwodów głosowania.

Łukasz Kulik - 39,88 proc.
Janusz Kotowski - 33,46 proc.
Jakub Frydryk - 16,92 proc.
Mariusz Popielarz - 8,44 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,29 proc.


Aktualizacja, godz. 00.13
Wyniki już z siedmiu obwodów. Tendencja jest taka sama. Zwycięzcą pierwszej tury prawdopodobnie będzie Łukasz Kulik.

Łukasz Kulik - 38,13 proc.
Janusz Kotowski - 33,85 proc.
Jakub Frydryk - 18,07 proc.
Mariusz Popielarz - 8,78 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,17 proc.


Aktualizacja, godz. 00.14
Za chwilę relacja z Myszyńca.

Aktualizacja, godz. 00.23
W Myszyńcu kandydaci idą łeb w łeb. Bogdan Glinka nie ukrywa, że może przegrać rywalizację z Elżbietą Abramczyk.
Więcej: Myszyniec: możliwa zmiana burmistrza


Aktualizacja, godz. 00.30
Swoje zdanie na temat cenzury w Ostrołęckim Centrum Kultury w kontekście filmu "Kler" ujawnił także Mirosław Dąbkowski, szef Meditransu, w przeszłości radny Ostrołęki, członek Platformy Obywatelskiej. Zdjęcie opublikował na Facebooku. Ocenę pozostawiamy Państwu.
Aktualizacja, godz. 00.31
Za chwilę wypowiedź wójta Stefana Prusika z gminy Lelis.Aktualizacja, godz. 00.48
W gminie Lelis o fotel wójta walczy aż czterech kandydatów. Niewykluczone, że obecny wójt Stefan Prusik wygra już w pierwszej turze.
Więcej: Lelis: Czterech kandydatów, ale może nie być drugiej tury


PILNE
Wyniki wyborów na prezydenta Ostrołęki z ośmiu obwodów głosowania.

Aktualizacja, godz. 00.56
Łukasz Kulik - 39,01 proc.
Janusz Kotowski - 32,78 proc.
Jakub Frydryk - 17,90 proc.
Mariusz Popielarz - 9,10 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,21 proc.Aktualizacja, godz. 01.01
W Kadzidle wójt Dariusz Łukaszewski nie odbiera od nas telefonu. Nie wiemy czy wynik wyborczy jest słaby czy są inne powody. Tegoroczne wybory dla wójta Łukaszewskiego są najtrudniejsze od lat. Istnieje duża szansa, że w Kadzidle zmieni się włodarz. Na wyniki musimy jednak jeszcze poczekać.Aktualizacja, godz. 01.03
Dane z 10 obwodów głosowania. W SP nr 5 Łukasz Kulik zdobył dwukrotnie więcej głosów niż Janusz Kotowski!

Łukasz Kulik - 39,38 proc.
Janusz Kotowski - 31,77 proc.
Jakub Frydryk - 18,22 proc.
Mariusz Popielarz - 9,35 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,28 proc.


Aktualizacja, godz. 01.05
W gminie Rzekuń spływają kolejne wyniki z obwodowych komisji. Wójt Stanisław Godzina przegrywa z Bartoszem Podolakiem. Co ciekawe trzeci kandydat Piotr Antośkiewicz w niektórych obwodach zdobywa podobną liczbę głosów co urzędujący wójt. Znacznie więcej głosów zdobywa Bartosz Podolak.


Aktualizacja, godz. 01.41
Dane z 12 obwodów głosowania.

Łukasz Kulik - 39,43 proc.
Janusz Kotowski - 31,52 proc.
Jakub Frydryk - 18,24 proc.
Mariusz Popielarz - 9,56 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,25 proc.


Aktualizacja, godz. 01.43
Oddzwonił do nas wójt Dariusz Łukaszewski. Za chwilę zaskakująca wypowiedź!


Aktualizacja, godz. 01.51
W Kadzidle prawdopodobnie nie będzie drugiej tury. Kandydatka PiS przegrywa.
Więcej: Klęska PiS w Kadzidle. Łukaszewski wygrywa w pierwszej turze


Aktualizacja, godz. 01.41
Dane z 13 obwodów głosowania. Łukasz Kulik ma 800 głosów przewagi nad Januszem Kotowskim.

Łukasz Kulik - 39,97 proc.
Janusz Kotowski - 31,52 proc.
Jakub Frydryk - 17,86 proc.
Mariusz Popielarz - 9,38 proc.
Bartłomiej Bodio - 1,22 proc.


Aktualizacja, godz. 02.13
Tegoroczna jesień przynosi w Ostrołęce zmiany.
Więcej: Łukasz Kulik zwycięzcą pierwszej tury wyborów na prezydenta Ostrołęki


Aktualizacja, godz. 02.26
Dane z 16 obwodów głosowania.
1. Łukasz Kulik - 39,99 proc.
2. Janusz Kotowski - 32,42 proc.
3. Jakub Frydryk - 17,17 proc.
4. Mariusz Popielarz - 9,30 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,13 proc.


Aktualizacja, godz. 02.37
Dane z 17 obwodów głosowania.
1. Łukasz Kulik - 39,89 proc.
2. Janusz Kotowski - 32,40 proc.
3. Jakub Frydryk - 17,32 proc.
4. Mariusz Popielarz - 9,30 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,09 proc.

Aktualizacja, godz. 03.25
Zmiana w Myszyńcu. Więcej: Elżbieta Abramczyk nowym burmistrzem gminy Myszyniec

Aktualizacja, godz. 03.41
Dane z 21 obwodów głosowania. Wszystkich obwodów w Ostrołęce jest 29.
1. Łukasz Kulik - 39,91 proc.
2. Janusz Kotowski - 32,16 proc.
3. Jakub Frydryk - 17,75 proc.
4. Mariusz Popielarz - 9,14 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,03 proc.


Aktualizacja, godz. 03.50
Dane z 22 obwodów głosowania. Wszystkich obwodów w Ostrołęce jest 29.
1. Łukasz Kulik - 39,70 proc.
2. Janusz Kotowski - 32,47 proc.
3. Jakub Frydryk - 17,64 proc.
4. Mariusz Popielarz - 9,15 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,05 proc.


Aktualizacja, godz. 11.24
Dane z 27 obwodów głosowania. Wszystkich obwodów w Ostrołęce jest 29.
1. Łukasz Kulik - 38,28 proc.
2. Janusz Kotowski - 33,33 proc.
3. Jakub Frydryk - 18,44 proc.
4. Mariusz Popielarz - 8,96 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,00 proc.

Aktualizacja, godz. 12.04
Dane z 28 obwodów głosowania. Wszystkich obwodów w Ostrołęce jest 29. Brakuje wyników z dużego obwodu nr 19, który mieścił się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce. Oczywiście wynik jednej komisji nie będzie miał znaczącego wpływu na ostateczny wynik.
1. Łukasz Kulik - 38,01 proc.
2. Janusz Kotowski - 33,39 proc.
3. Jakub Frydryk - 18,74 proc.
4. Mariusz Popielarz - 8,89 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 0,97 proc.


Dane ze wszystkich 29 obwodów głosowania w Ostrołęce
1. Łukasz Kulik - 38,02 proc.
2. Janusz Kotowski - 33,45 proc.
3. Jakub Frydryk - 18,70 proc.
4. Mariusz Popielarz - 8,84 proc.
5. Bartłomiej Bodio - 1,00 proc.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy za dwa tygodnie na druga turę wyborów.
Wyświetleń: 98234 komentarze: 182 Wrzuć na Facebooka 21.10.2018, 20:18r. Drukuj
Powrót


Fryderyk @ 20:20, 21.10.2018

IP: 2605:3e80...1007

Pierwszy

xxx @ 20:34, 21.10.2018

IP: 78.152...237

Drugi

111 @ 20:37, 21.10.2018

IP: 2a01:119f...39f3

trzeci

Piercewicz @ 20:37, 21.10.2018

IP: 82.113...24

Trzeci

Prince @ 20:37, 21.10.2018

IP: 77.114...209

Trzeci :)

Prince @ 20:38, 21.10.2018

IP: 77.114...209

No dobra czwarty

do @ 20:38, 21.10.2018

IP: 83.6...213

ostatni

Robot @ 20:41, 21.10.2018

IP: 37.47...66

Trzeci

ja @ 20:42, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...fb13

żegnamy wójta gminy olszaewo i jego borki

do @ 20:42, 21.10.2018

IP: 83.6...213

do leniwych jaszcze17 minut

Prince @ 20:43, 21.10.2018

IP: 77.114...209

Żegnamy dachowca pospolitego nieroba :)

Robot @ 20:44, 21.10.2018

IP: 37.47...66

Gdzie jest aktualizacja 20:40

do bardzo leniwych @ 20:45, 21.10.2018

IP: 83.6...213

15 minut

Dygus @ 20:49, 21.10.2018

IP: 176.109...246

Wlazł kotek na płotek i pognał go młotek:)

Głosował @ 20:49, 21.10.2018

IP: 95.40...90

Jeszcze 10 minut

wyborca @ 20:49, 21.10.2018

IP: 109.241...46

Utwory wybieral chyba pan z kamera i wygodnymi butami ze swojej fonoteki lat 60-80

Głosował @ 20:50, 21.10.2018

IP: 95.40...90

Jeszcze 10 minut

Wodzirej @ 20:52, 21.10.2018

IP: 176.109...25

trzynasty

Yoo @ 20:58, 21.10.2018

IP: 107.167...63

Ludzie są wkur..ni na obecne rządy i dlatego więcej osób poszło głosować

M. @ 20:59, 21.10.2018

IP: 37.7...108

Ostrołęka strzeli sobie ostatecznie w kolano jeśli zostanie ten sam "prezydent"

Wyborca @ 21:00, 21.10.2018

IP: 5.173...101

Kulik zmiażdżył Kotowskiego!!
Super informacja!!

Mamy zmianę wielką zmianę

Fkk @ 21:00, 21.10.2018

IP: 95.49...172

Dobór repertuaru stronniczy, same żałosne stękanie napędzające wodę na młyn KODerastom. Zwłaszcza Bukartyk. Dziękujecie za respektowanie ciszy wyborczej a wrzucacie takie kukułcze jaja. Tym bardziej, że Janusz, a PiS to jak porównanie sondy z sondą analną. Niby to samo, tylko jedno do ....

REALISTA @ 21:02, 21.10.2018

IP: 188.146...155

PIS 32,3;PO 24,7

jeden więcej niech stracę @ 21:04, 21.10.2018

IP: 176.109...47

co za żałosny "wieczór wyborczy" ja pierdziu...
dlaczego wam jeszcze ktoś płaci za waszą pracę... tylko komentarze wam ją dają

do wyborca @ 21:04, 21.10.2018

IP: 37.47...30

to jest super nius

DARIO KADZIDLO @ 21:05, 21.10.2018

IP: 174.199...153

720 000 zl pensja przez nastepne 5 lat wiesniaki. serdecznosci hahahahah

Ddd @ 21:07, 21.10.2018

IP: 83.6...137

No i pis zamydlil ludziom oczy.. porazka...

Www @ 21:12, 21.10.2018

IP: 78.152...19

No i gdzie ten wieczór wyborczy

Oka @ 21:12, 21.10.2018

IP: 188.147...78

Wyborca, gdzie masz takie informacje? Podobno kotowiak pieewszą turę łyknął.

OMG @ 21:12, 21.10.2018

IP: 5.173...171

Porażka i dramat 😣

Emigracja @ 21:15, 21.10.2018

IP: 79.185...109

Jeśli potwierdzi się i to będzie kolejna wyprowadzam się z tego miasta

Manio @ 21:15, 21.10.2018

IP: 188.146...47

Nic jeszcze nie wiadomo to tylko sondaże.
Oby nie Kotowski

POwiec @ 21:20, 21.10.2018

IP: 188.146...84

Jednak Warszawiacy to de..le znów będzie reprewatyzacja i wyrzucanie ludzi oraz budowanie najdroższego metra w Europie. Obudzą się ręką w nocniku.

ha ha ha @ 21:26, 21.10.2018

IP: 212.117...59

Miasta są nasze zadupia są wasze laughing laughing laughing

ŁÓDZ 70% do 30% tongue

Młodzi ludzie zapraszam do ŁODZI wink

on @ 21:29, 21.10.2018

IP: 188.146...105

cztery lata temu Kotowski w pierwszej turze miał 47,6 proc głosów w drugiej turze miał przewagę 3,2 % zatem jestem dobrej myśli po pierwszej turze.

Kadzidlo @ 21:35, 21.10.2018

IP: 78.145...204

A jak tutaj wyniki?

Bolo @ 21:36, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...5701

A co tam słychać w Rzekuniu?

Kulik i Kleczkowski @ 21:38, 21.10.2018

IP: 188.146...134

"Prezydent Kotowski już planuje kolejne lata i obiecuje nowe drogi, choć jeszcze nie wie czy w ogóle zasiądzie w fotelu prezydenta miasta. Co ciekawe nagle w ratuszu okazało się, że można wyremontować drogi wyjazdowe z Ostrołęki, tj. ul. Goworowską, Pomian i Słoneczną. Przez 12 lat na przeszkodzie stały jakieś ciemne moce."

Kulik i Kleczkowski obiecują tylko Kler.

ja @ 21:39, 21.10.2018

IP: 37.47...104

Wie ktoś coś jak w Goworowie?

Abc @ 21:48, 21.10.2018

IP: 95.49...70

Jak Rzekun?

Orzech @ 21:50, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...64ac

Co to za wybory bo nie jestem w temacie?

mieszkaniec O-ki @ 21:50, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...71c7

Jednak mam nadzieję że PIS-dzielcy pójdą z torbami, szczególnie takie przechrzty jak Żukowski czy Bralski.
Kota już dawno powinno się pogonić razem z wszystkimi czarnymi.
Ludzie opanujcie się, ta cho.ota już się nachapała.

Kurp @ 21:51, 21.10.2018

IP: 5.173...149

Tak było Tylko na stacji Esso można było wódkę o każdej porze kupić Teraz jest tam lotos Czytałem o tym w NIE

Skutek @ 21:54, 21.10.2018

IP: 79.185...109

Było z tym alkoholem
Swoje prisoerity miała stacja benzynowa na giworkach bo to gmina Rzekuń

kolo @ 21:55, 21.10.2018

IP: 83.28...110

Różnice pomiędzy dużymi miastami a Ostrołęką jest taka że tam są ludzie wykształceni potrafiący samodzielnie myśleć, w Oce, no cóż wszystkiego dowiesz się w kościele..

DJ @ 21:55, 21.10.2018

IP: 185.166...41

Moja muzyczna propozycja na wybory:
Vj Dominion - Wybory

Nyne @ 21:55, 21.10.2018

IP: 178.42...243

Myślałam, że będą tu jakieś konkrety...
A tu jakieś zdjecia, memy, komentarze czytelników.

Wyborca @ 21:59, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...773e

No to nadszedł koniec PiS-u w naszej Ostrołęce...w radzie nie maja większości a Kotowski umoczy sromotnie w II turze z Kulikiem...haha
Koledzy kotka bujcie się o stołeczki nadszedł czas rozliczeń i wasz koniec...

Kulik i Kleczkowski @ 22:00, 21.10.2018

IP: 188.146...134

Nyne, to portal Kulika i Kleczkowskiego, najważniejszy jest Kler.

Daro @ 22:01, 21.10.2018

IP: 5.173...164

Czy wie ktoś kto w kadzidła wygrał na wujta

Spokojnie @ 22:01, 21.10.2018

IP: 157.25...130

Jesli sondaze sie sprawdza to bedzie druga tura a w niej Kotowski odpadnie. Wiekszosci tez nie bedzie w radzie a wiec jest lepiej niz bylo. Luz

Papik @ 22:02, 21.10.2018

IP: 157.25...58

Kłamiecie na tym memie, nie wszyscy nauczyciele jadą do Łomży na "Kler".
Z SP6 nie jadą, bo nadal zamiatają ankietę pod dywan.

do spokojnie @ 22:04, 21.10.2018

IP: 37.47...104

Druga tura rady nie dotyczy

Lelis @ 22:05, 21.10.2018

IP: 79.185...214

Czy wie ktoś może kto wygrał w Lelisie na wójta ?

kłamstwo z klerem @ 22:05, 21.10.2018

IP: 79.162...29

Ja nie jadę, bo się boję, że ktoś mnie zobaczy, zrobi zdjęcie i stracę dodatek motywacyjny oraz premię. Poczekam jak będzie na showmax - opuszczę rolety, zasłonię zasłony, dźwięk na słuchawki i obejrzę.

Polak @ 22:10, 21.10.2018

IP: 185.108...228

Co tam Ostrołęka. Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Białystok są Polskie i wolne, od fanatyków. Młodzi ludzie zapraszamy do nas młodych Polaków.

Kurpś @ 22:11, 21.10.2018

IP: 5.173...102

Do wszystkich zainteresowanych w Kadzidle jedynym zwycięzcą będzie tylko Ania👍👍👍

Papik @ 22:12, 21.10.2018

IP: 157.25...58

Ale mógłbyś już tych spamerów z show*** nie reklamować.
Przysyłają mi reklamy i nie chcą powiedzieć skąd mają mój adres mailowy.

M. @ 22:14, 21.10.2018

IP: 188.147...121

Takie same napisy sa przy hotelu pielegniarek ale zamazane albo zmyte na kogo i na jaka liste glosowac

Jonny @ 22:16, 21.10.2018

IP: 5.173...194

Jakie winiki w olszewo Borki kto wygrał na wójta

Monika @ 22:16, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...d054

Jak Łyse?

ten @ 22:18, 21.10.2018

IP: 83.24...81

W Kadzidle jaki wynik?

:D @ 22:21, 21.10.2018

IP: 178.235...181

A na centrum na pileckiego też ktoś zniszczył chodnik malując go sprayem.

Tomek @ 22:21, 21.10.2018

IP: 31.41...243

Jak Rzekuń?

KasiaM0 @ 22:23, 21.10.2018

IP: 188.147...0

Samochód Szatankowej stoi na parkingu przy cmentarzu A ona mieszka w zupełnie innym miejscu. Więc co to ma wspólnego wyborami?

@ @ 22:24, 21.10.2018

IP: 37.47...247

kiedy te wyniki?

Papik @ 22:25, 21.10.2018

IP: 157.25...58

Ale mógłbyś już tych spamerów z show*** nie reklamować.
Przysyłają mi reklamy i nie chcą powiedzieć skąd mają mój adres mailowy.

Adam @ 22:26, 21.10.2018

IP: 37.47...242

Dajcie proszę znać co w łysych?

Panda @ 22:28, 21.10.2018

IP: 79.184...95

Przy domu dziecka na ul Poznańskiej nazwisko z napisu na chodniku "popielaty na prezydenta" zostało zmazane.

.... @ 22:31, 21.10.2018

IP: 5.184...152

A jak Olszewo-Borki?

abc @ 22:31, 21.10.2018

IP: 194.50...8

wszędzie zmazali

kkkkk @ 22:33, 21.10.2018

IP: 83.18...181

Ale jesteście denni z tym wieczorem wyborczym. Poważny portal MO.

Kadzidlanka @ 22:39, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...d071

Czy ktoś wie jak sytuacja wygląda w Kadzidle ??

Ja @ 22:42, 21.10.2018

IP: 37.7...196

Cos sie dowiemy?

@ @ 22:42, 21.10.2018

IP: 37.47...247

czekamy na wstępne wyniki a nie odgrzewane informacje wink

Mieszkaniec @ 22:43, 21.10.2018

IP: 176.109...169

A w koszu na śmieci na osiedlu dowody zbrodni po malowaniu po chodnikach.

Do kkkkk @ 22:44, 21.10.2018

IP: 176.109...121

Wejdź na konkurencyjny portal, tam za chwilę frydryk będzie miał ze 112% poparcia.

Wielbiciel tvn @ 22:46, 21.10.2018

IP: 188.146...84

Miał być wieczór wyborczy A tu jest ataki na PIS i Kotowskiego i jakieś głupie mamy. .Zero informacji na bieżąco jak wygląda sytuacja w gminach i mieście.

Kulik i Kleczkowski @ 22:46, 21.10.2018

IP: 188.146...134

@, to portal Kulika i Kleczkowskiego więc nie ma co się spodziewać czegoś innego.

Mob @ 22:47, 21.10.2018

IP: 178.235...185

I jak was mozna czytac jak jestescie tak stroniczy, prawdziwy reporter jest obiektywny i sprawiedliwy w swych wypowiedziach, a wy robicie cyrk z aktualnego i nowego Prezydenta, tylko dlatego ze przegral wasz kandydat.

bob @ 22:47, 21.10.2018

IP: 178.213...181

podajcie wyniki

Kulik i Kleczkowski @ 22:50, 21.10.2018

IP: 188.146...134

Mob, ten portal już rozpoczął kampanię przed drugą turą.

hmmm @ 22:51, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...1941

bo to wszystko jedna i ta sama cyniczna pobieralnia pienięzy, Nieroby, bez krzty honoru i zasad, którzy żyją jak oślizgłe pasożyty na naszych pieniądzach, gratuluję wybranym, Wasz elektorat to prawdziwi "geniusze" znów dali wam władzę, abyście mogli realizować swoje pomysły. Mam nadzieję, że rychło los sprawi, że stanie się sprawiedliwość.

cziki @ 22:53, 21.10.2018

IP: 5.184...81

Żałośny jest ten portal, nie popieram pisdowcow ani POpaprańców, ale może sobie podarujcie te żarciki i suchary-memy Kleczkowskiego, taki wieczór wyborczy, jakby to prowadził jakiś 10-latek , no ale wiadomo kto jest właścicielem portalu, maść nie pomoże na pewnie miejsce, bo znowu klecha wygrał :)

aaa @ 22:59, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...ccf8

jak można mafii , gwałcicielom i pedofilom pozwolić decydować o własnej przyszłości

Xxx @ 23:08, 21.10.2018

IP: 5.172...134

Jakie wyniki w Łysych?

Kk @ 23:08, 21.10.2018

IP: 2a01:110f...d0c2

Moja Ostrołęka jakas opóźniona z tymi wynikami

No dno @ 23:10, 21.10.2018

IP: 94.254...20

Muszę to napisać ....
Wieczor wyborczy na tym portalu to dno dna pod dnem .
Ludzie którzy dalej głosują na obecnego prezydenta i nie chcą zmian sa tak samo nisko ... no jak ? Jak można nic nie zmieniać ?

Trutututu @ 23:15, 21.10.2018

IP: 188.146...26

Beznadziejny wieczor wyborczy. Zamiast wynikow jakies memy i glupie filmiki. Tez nie popieram obecnej wladzy, ale taka jazda za pomoca idiotycznych fotek jest zalosna.

Wo @ 23:15, 21.10.2018

IP: 83.6...42

W łysych wygrał p.nauczyciel 50,2%

Kulik i Kleczkowski @ 23:23, 21.10.2018

IP: 188.146...134

Kler, PiS, PiS

Kler, PiS, PiS

Kler, PiS, PiS

ten @ 23:25, 21.10.2018

IP: 83.24...81

A Kadzidło?

Janusz @ 23:27, 21.10.2018

IP: 79.184...34

A co to za wybory ?

Anita @ 23:28, 21.10.2018

IP: 5.173...90

Brawo Łukasz Kulik !

:/ @ 23:31, 21.10.2018

IP: 5.173...252

Wrzucanie tych memów zreszta żałosnych, to jest jakas porazka... zero konkretów, cyfr, tylko takie prostackie zagrywki... poziom fatalny, zero klasy...

Rybski @ 23:31, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...64ac

Co słychać w Myszyncu wiadomo coś?

Damy radę @ 23:32, 21.10.2018

IP: 2a00:f41...2201

Brawo Kulik. Jazda z .......

Mela @ 23:43, 21.10.2018

IP: 78.31...198

Ma być sroga zima będzie KULIK smile smile wink

Alojzy @ 23:43, 21.10.2018

IP: 2605:3e80...1007

Jak na razie Kulik i Kotowski idą łeb w łeb. Daleko z tyłu Frydrych i Popielarz o Bodzio nawet nie ma co pisać.

Gminy @ 23:45, 21.10.2018

IP: 5.173...134

Moja Ostrołęka a jak gminy Olszewo-Borki

Msc @ 23:48, 21.10.2018

IP: 5.173...95

Czy wiadomo coś co w Myszyncu?

otto @ 23:51, 21.10.2018

IP: 94.254...155

prowadzi Kulik!!! Brawo!!!!

bez kitu rzekuniak od buta @ 23:58, 21.10.2018

IP: 5.184...242

go go podolaczku

Abc @ 00:01, 22.10.2018

IP: 5.184...75

Co w Kadzidle i Olszewo-Borkach????

dsd @ 00:07, 22.10.2018

IP: 89.64...133

we wszystkich wiekszych miastach pis oduniety od władzy, oby u nas sie udało bo zostaniemy dalej dziurą nad dziurami

U @ 00:17, 22.10.2018

IP: 31.0...33

Panie Łukaszu, jest moc!!!

. @ 00:18, 22.10.2018

IP: 79.184...187

Brawo Kulik, a więcej głosów przydałoby się na Frydryka.

👏 @ 00:20, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...866f

Brawo KULIG 😁😁😁👏👏
;👏👏

Y @ 00:23, 22.10.2018

IP: 31.0...72

W Ielis kandydaci do rady Prusika przegrywają.
Brawo czas na zmiany!!!!!

Mm @ 00:26, 22.10.2018

IP: 176.109...7

Brawo Kulik

Re: Aktualizacja, godz. 21.48 @ 00:29, 22.10.2018

IP: 178.235...218

.

To nie prawda, że za darmo dawali jakieś "ponsetki".

Reszta zgadza się w czterdziestu, a nawet stu procentach!Polska śmiała się z tego dekielnego zakazu, Urban szalał, a kilka sklepów nocnych w O-ce zbankrutowało.
Trzeba koniecznie dodać informację o jedynym punkcie sprzedaży wyłączonym z tego zakazu... kto pamięta, jaki to punkt?


.

Jahah @ 00:33, 22.10.2018

IP: 95.40...162

Kadzidło??

głosujący @ 00:33, 22.10.2018

IP: 178.235...161

Brawo Panie Łukaszu ! Tak jest !!!

Marek @ 00:33, 22.10.2018

IP: 185.244...249

Na mieście kupowali głosy na Pana Frydryka, na chodnikach było napisane o kandydacie PO: Popielarz na prezydenta, a Pan Rosak witał ludzi w komisji na stacji. Tylko Pan Kulik i Bodio zachowali się czysto i uczciwie. Wierzę, że dobro wraca do ludzi. Panie Kulik gratuluję i życzę wygranej w drugiej turze.

Brswo @ 00:39, 22.10.2018

IP: 176.109...175

Brawo brawo P.Kulik - Ostrołęka wkoncu otworzyła oczy

@ IP: 188.146...134 @ 00:42, 22.10.2018

IP: 83.28...110

kolego zaraz ci zwieracze za chwilę puszczą

Wyborca @ 00:48, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...773e

Zwieracze puszczają kotkowi i jego kolesiom...stołki im się wysuwają spod .upy...

DO IP: 188.146...134 @ 00:52, 22.10.2018

IP: 82.102...186

Wiesz, że piszesz nieprawdę i za to możesz beknąć. Portal nie jest Kulika, nie jest też Kleczkowskiego. Po co siejesz zamęt. Widziałeś wyniki sondażowe ? Myślisz, że gdyby któryś z nich miał wpływ na to co się dzieje na portalu to puścił by taki wynik. Swoją drogą to te wyniki nie wiem skąd były, ale tylko wprowadziły ludziom zamęt!

Janusz PaPa @ 01:04, 22.10.2018

IP: 51.37...69

Janusz PaPaPaPaPaPaPaPaPaPa laughing

Jest ok @ 01:17, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...2201

Łukaszewski papapap
Kotowski paaapa
Godzina papapapa
Wszystko po mojej myśli.
Brawo brawo brawo

Kadzidlanka @ 01:33, 22.10.2018

IP: 2a01:110f...d071

Łukaszewski wygrał!

Goworowo @ 01:42, 22.10.2018

IP: 2003:8b...1b3d

Goworowa jaki wynik ?

Kadzidlak @ 01:47, 22.10.2018

IP: 5.173...159

Gdzie wy ludzie macie oczy? Czy wy naprawdę wierzycie w te kwieciste obietnice zlotoustego??? Kadzidło przegrało.

Alojzy @ 01:50, 22.10.2018

IP: 2605:3e80...1007

MO wyniki sondażu to chyba brała z d...y Ciekawe też ilu z tych radnych podanych przez MO się potwierdzi.?

Goworowianka @ 01:53, 22.10.2018

IP: 5.172...219

Goworowo radna ponownie Danuta Domasik. W komisji zespół szkół najwiecej glosow na wójta zdobyl Piotr Kosiorek

Do Alojzy @ 01:58, 22.10.2018

IP: 46.227...70

Mam nadzieję, że niewielu :)

Edi @ 02:00, 22.10.2018

IP: 176.228...129

Audyt blisko - Lukasz dziekujemy. Aż miło popatrzeć co się dzieje a do.drugiej tury włączy sie ... I dla wielu będzie to niespodzianka po której już nic nie będzie takie samo.

Zadowolona @ 02:15, 22.10.2018

IP: 178.235...123

Wreszcie jakaś zmiana!!!

Ciekawość, @ 02:19, 22.10.2018

IP: 31.0...78

chyba dla zmyły MO rzuciło sondaż dający 22% Łukaszowi Kulikowi, a jak przybywa danych z komisji to już prawie 40 oj jak bym chciał jeszcze 11.
BRAWO WYBORCY
Brawo MY

Tomasz @ 02:27, 22.10.2018

IP: 37.47...34

Jeszcze 10 procent i moze okazac sie ze na 1sie skończy

Egon @ 02:35, 22.10.2018

IP: 5.173...238

Pięknie Łukaszu, trzeba utrzeć kociakowi nosa. Nie słuchał mieszkańców. Mam nadzieję, że Ostatecznie w wyborach do sejmu pokażą Czartoryskirmu i Mamąntowi czerwoną kartkę.

Edi @ 03:12, 22.10.2018

IP: 176.228...129

Jakub to teraz za rok na posła musisz wystartować. Taki piękny wynik szkoda żeby poszedł na marne. A tam to.dopiero.mozliwosci by były dla Ciebie tutaj byś się tylko zmarnował wyzwań wielkich dla Ciebie potrzeba.

Stanisław @ 04:06, 22.10.2018

IP: 178.42...98

W Łysych Wójtem Gminy został Grzegorz Fabiszewski -
wiadomość pewna -yes yes yes!!!
Godność wygrała z chamstwem!!!

Elo @ 06:10, 22.10.2018

IP: 107.167...228

Koniec stagnacji!!

MIAŁ @ 06:11, 22.10.2018

IP: 5.173...85

GONIĆ KOTA !!!!!!!

Zachwycony @ 06:14, 22.10.2018

IP: 5.173...85

Pisiorki co tak cicho siedzicie , dyrektorzy ciepłych posad ? Co w waszymi komentarzami ?

Kulik i Kleczkowski @ 06:40, 22.10.2018

IP: 188.146...182

Zachwycony, co tak cicho siedzicie, AntyPiSiory, pewnie myślicie, kogo na ciepłą posadę wsadzić, zamiast myśleć o trzecim moście i obwodnicy?

racjonalista @ 06:49, 22.10.2018

IP: 77.111...81

To chyba pozamiatane. Ciekawe co za matoł-lub co za ekipa matołków- robił tak zwane "sondaże" i podał potem wyniki.
Toć to kompromitacja. 22 % w sondażach i 39 % po przeliczeniu głosów w 22 z 29 okręgów wyborczych.

W Ostrołęce chyba pozamiatane.Ludzie zagłosowali emocjonalnie.Teraz nadzieja tylko w tym ,że w sejmiku mazowieckim i za rok w wyborach parlamentarnych PiS nie będzie miał władzy.Bo jak PiS będzie dalej rządził to Ostrołęka jest przez pięć lat w czarnej dooopie.
Ciekawe jak wygląda skład rady miasta.Bo jak tu bez PiS nie za bardzo da się rządzić, to już jest dramat.Albo jak ewentualna koalicja będzie nietrwała i spojona tylko podziałem łupów.Jak było do przewidzenia ci , którzy głosują nie mają pojęcia o polityce.Nigdy nie będzie dobrze w Polsce , jak się ludzie rozumu nie nauczą.

stalker malina @ 06:50, 22.10.2018

IP: 5.184...186

pisuary za sprowadzanie ciapatych, ISLAMIZACJĘ POLSKI, za acta 447, lizanie d... żydom, wprowadzenie obcych wojsk(usa) i jeszcze im płacić, podatki od podatków- no k#urw##a podatek od deszczówki?! wykańczanie POLSKIEGO biznesu i teraz "zamieszanie z 500+ aż 30 złotych płaca minimalna w górę albo hektar przeliczeniowy w górę, jaki ma dochód rolnik jak jabłka w skupie przez Was pisuary 0,10 gr. a próg 800zł w miejscu- wyrok won do izraela. Jedyny plus żydowskepisuary to że coraz lepiej POSŁUGUJĘ SIĘ bronią białą z konieczności jak już Wy nawet pakistańczyków ściągacie

Kulik i Kleczkowski @ 06:53, 22.10.2018

IP: 188.146...182

racjonalista, co taki pewny jesteś nowych? Nigdy nie będzie dobrze w Polsce, jak ludzie rozumu się nie nauczą, jeśli nie podoba im się jak ludzie głosują.

1 @ 06:54, 22.10.2018

IP: 188.146...161

To teraz ( jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki ) Moja Ostroleka bedzie wychwalala nowo wyremontowane ulice i nawet przeprawa tymczasowa bedzie znosna :):) .
MANIPULANCI :)

Kulik i Kleczkowski @ 06:59, 22.10.2018

IP: 188.146...182

1, spoko, zrobią nową przeprawę tymczasową, bo nowa ekipa będzie pracować za darmo, oraz zarobią na most wyświetlaniem Kleru.

Agnieszka @ 07:02, 22.10.2018

IP: 83.28...15

Potwierdzam jeśli wygra kulik i pis dalej będzie w rzędzie górował to ostroleka będzie w czarnej d tylko nie wszyscy to rozumieją .

~~Ostr @ 07:03, 22.10.2018

IP: 178.235...225

Kulik to wielkie nieszczescie wOstrolece on niema pojecia o rzadzeniu tylko daleko pluje

oka @ 07:15, 22.10.2018

IP: 176.109...212

Żeby PIS nie wymyślił Frydryka to by przegrali w I turze. Ale to nic nie zmieni. Wszyscy głosują nad zmianą. Dość już katechetów.

racjonalista @ 07:16, 22.10.2018

IP: 77.111...81

Elo @ 06:10, 22.10.2018IP: 107.167...228
Koniec stagnacji!! "

Jak PiS wygra wybory w przyszłym roku i będzie dalej "rządził "- decydują i tak Żydzi, co widać choćby po tym , kto decyduje o kształcie ustaw w Polin ( ustawa o IPN) - to znaczy posiadał zewnętrzne znamiona władzy, to Ostrołęka z Kulikiem ma zapewnioną stagnację na kolejne kilka lat.
W każdym razie będzie na pewno ciekawie.Spełni się chińskie przekleństwo-"obyś żył w ciekawych czasach"
Ciekawe jaki będzie rozkład sił w radzie miasta.A na razie wygląda ten wynik - bardzo prawdopodobna wygrana Kulika -na tragedię.To najgorsze co mogło się stać.
Jednym plusem może być tylko - o ile go zrobią -rzetelny bilans otwarcia.

oka @ 07:17, 22.10.2018

IP: 176.109...212

Pierwsze co należy sprawdzić wszystkie przetargi z udziałem Ostrady, Jeżeli miasto nie egzekwowało należytych kar to sprawa w pierwszej kolejności.

racjonalista @ 07:18, 22.10.2018

IP: 77.111...81

stalker malina @ 06:50, 22.10.2018IP: 5.184...186

Święta prawda. Tylko zobacz ,że RN wcale nie ma się lepiej.

Kulik i Kleczkowski @ 07:19, 22.10.2018

IP: 188.146...182

Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory samorządowe - wskazuje sondaż exit poll Ipsos dla TVP, TVN i Polsatu. Z danych zebranych w badaniu wynika również, że to na PiS zagłosowało najwięcej młodych ludzi w wieku 18-29. Na drugim miejscu Koalicja Obywatelska.

W wyborach 2018 na PiS zagłosowało 23,3 proc. młodych osób. Na Koalicję Obywatelską 18,6 proc. PSL zdobyła w grupie młodych 17,6 proc. głosów.

Albert @ 07:37, 22.10.2018

IP: 94.254...217

Jakie wyniki w gminie Goworowo ?

ddg @ 07:42, 22.10.2018

IP: 91.229...26

Ktoś kto zakazał wyświetlenie kleru musi być naprawdę niezłym strategiem :) Postawić na szali przegrane wybory za film który i tak jak ktoś chce zobaczy albo w łomzy albo za miesiąc w internecie. Ale nie żal mi za most, czy tam przeprawę, która schodzi się do tego samego ronda, brak słów.

Brawo @ 07:46, 22.10.2018

IP: 176.109...159

Brawo! Brawo! Brawo!

Ka @ 07:48, 22.10.2018

IP: 37.47...206

A na Stacji ciemnogród... rozumiem głosować na kolegów i koleżanki, ale patrzcie co Ci ludzie robią, obiecują od lat a przed wyborami to już wogóle guszki na wierzbie. Mam nadzieję, że w na innych osiedlach okręgu nr 3 są madrzejsi ludzie :)

Rzekuń !!! @ 08:06, 22.10.2018

IP: 178.42...144

Brawa dla mądrości Rzekuniaków !
ZWYCIĘSTWO !

???? @ 08:18, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...1b3f

Jakie są w końcu wyniki w Rzekuniu ile kto, czy będzie druga tura
Jaki skład rady?

Kasia9999 @ 08:23, 22.10.2018

IP: 107.167...170

Co z Goworowem?

Zosia @ 08:23, 22.10.2018

IP: 5.173...152

Pani Ewo Szatanek gwoździe pod koła rozrzycal podolaczek jak spacerowal po rzekuniu w ostatnim czasie. Żenada. Podolak... Teraz będziemy ci patrzeć na ręce.

mk @ 08:32, 22.10.2018

IP: 83.6...11

Brawo dla Pana Kulika.
Mama nadzieję ,że po drugiej zostanie prezydentem i rozliczy wszystkie nie jasności w Ostrołęce...

Goworowo @ 08:46, 22.10.2018

IP: 37.47...65

Kulesza I Kosiorek w drugiej

Wyborca @ 09:00, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...773e

Jakie wyniki na radnych w Ostrołęce???
Jak w Olszewo Borkach?

Putin @ 09:14, 22.10.2018

IP: 188.146...155

Polecam ten kawałek na YouTube:
PUT-IN Kotecek

via @ 09:19, 22.10.2018

IP: 94.254...204

Brawo dla Rzekunia za rozsądna zmiane. Stasiek ty juz nie bierz sie za pisanie komentarzy tylko za pakowanie. Panie bartoszu niech pan pamięta ze za 4 lata sa wybory i powinien mieć pan mocna pozycję. Musi pan tylko działac dla dobra gminy Rzekuń.

Kulik i Kleczkowski @ 09:21, 22.10.2018

IP: 188.147...63

Jakie będą pierwsze kroki nowej władzy? Na korzyść mieszkańców miasta, a nie dla władzy.

victory @ 09:26, 22.10.2018

IP: 185.99...73

Sejmik mazowiecki dla koalicji obywatelskiej i PSL tongue tongue PIS nie zablokuje pieniedzy miastu. laughing laughing

KOTOWSKIOUT#

Gość @ 09:37, 22.10.2018

IP: 37.47...227

W Gminie Goworowie trwa jeszcze liczenie głosów. Więc nie wiadomo kto jeszcze przejdzie do drugiej tury. Trzeba poczekać na oficjalne wyniki.

do gosc @ 09:41, 22.10.2018

IP: 37.47...112

Na stronie tygodnika sa juz wyniki w %.Moze Ty liczysz

krzysiek @ 09:58, 22.10.2018

IP: 188.147...79

moze ktos zna dokladniejsze wyniki z lysych

Olszewo-Borki @ 10:04, 22.10.2018

IP: 5.173...163

Jak zwykle Gminy Olszewo-Borki nie ma czy nie wydaje się wam podejrzane, wiadomo o co chodzi

astra @ 10:08, 22.10.2018

IP: 188.146...161

Remont Domu Partii to pod nowego prezydenta ? :)

it @ 10:11, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...7a01

Dlaczego nie ma jeszcze reszty wyników z 7 okręgów? Jakieś poprawki odchodzą?

Olszewo-Borki @ 10:32, 22.10.2018

IP: 95.40...42

Druga tura niestety Larent-Szewczyk.

Adel @ 10:49, 22.10.2018

IP: 91.228...238

Piotr Kosiorek na Wójta wygra w 2 turze. Powodzenia

Mama @ 11:27, 22.10.2018

IP: 185.223...55

Sytuacja panująca w szkołach to skandal i chaos. Już kilkakrotnie zmieniany plan lekcji, małe dzieci zmęczone kończą lekcje o 18, zadane prace domowe i ślęczenie do 20-21, a nauczycielka wzrusza ramionami i tłumaczy, że ona przecież pracuje dłużej i nic nie może. Na sali gimnastycznej ćwiczy kilka klas na raz, część ćwiczy i uczy się na korytarzach, brak higieny i czystości przeraża. Jedzenie na stołówkach tragiczne.
Część rodziców mówi, że nauczyciele nie są wybierani w konkursach tylko w licytacjach kto ile da u dyrektora oświaty. Nie posiadają wykształcenia, mają niskie kwalifikacji, słabe dyplomy i nie powinny nauczać w szkołach, a uczą. Kto za to wszystko odpowiada? Czemu nikt nie powiadomił odpowiednich służb? Oczywiście polityka wszechobecna i ciągłe nagabywanie, aby głosować na PIS.

Prezydent nad tym nie panuje, a dyrektor oświaty, który miał odejść dalej wybiera niekompetentnych nauczycieli bez kwalifikacji. Jedni osiągają dobre wyniki ciężką pracą i zaangażowaniem, a przyjmuje się niekompetentnych za pieniądze? Wszyscy na tym tracą. Dlaczego nauczyciele nie reagują na takie warunki, a rodzice sami muszą rozwiązywać problemy związane ze szkołą?

Nie podoba nam się to co się dzieje w ostrołęckich szkołach, będziemy głosować aby odsunąć prezydenta Kotowskiego i innych szkodników od oświaty w Ostrołęce. Prokuratura powinna tym się zainteresować. Liczę na pana KULIKA.

do @ 11:30, 22.10.2018

IP: 178.42...84

24 podz 3 = 8 %

Stary mieszkaniec @ 11:40, 22.10.2018

IP: 185.174...43

Szanowni mieszkańcy nie dajcie się podejść. Prezydent KOTOWSKI zapomniał w swoich liścikach dodać, że niezbędne inwestycje dla Was nie powstały, ponieważ przez 16 lat rządów miastem Ostrołęka duet Czartoryski-Kotowski pożyczone pieniądze od banków na poczet budżetu miasta przeznaczyli na tworzenie często niepotrzebnych lub fikcyjnych miejsc pracy dla swojej kasty kolegów partyjnych, byłych policjantów, rodzin, znajomych. Miasto pod rządami PIS prezydentów Czartoryskiego-Kotowskiego wypłaciło kilkadziesiąt milionów złotych nagród i premii dla "swoich" dlatego zaniedbano stary most, który mógłby do dziś funkcjonować, zaniedbano całe osiedla, zaniedbano infrastrukturę ulice i chodniki, place zabaw i zieleń. Zatrudniono kolesi na stanowiska, a Ci nie umieli ani prowadzić spółek miejskich, basenu, kina, które mają rekordowe zadłużenia, a w tym czasie prezydent zamiast inwestować i budować rozdawał nasze pieniądze rodzinom byłych policjantów, klerowi, umarzał podatki biznesmenom, wyprzedawał majątek miasta, nasyłał na mieszkańców straż miejską i policję, organizował łapanki na kierowców i kibiców, dezorganizował oświatę zatrudniając osoby z polecenia, wyeliminował konkurencję, aby zlecać przetargi znanej firmie budowlanej kolegi partyjnego z PIS za wygórowane ceny. Nigdy nie brano pod uwagę doba mieszkańców tylko interes tej panującej w Ostrołęce kasty (byłych policjantów, kleru, kolegów partyjnych, dyrektorów szkół i placówek oświatowych zatrudnionych przez p. ROSAKA).
Teraz wszyscy trzęsą się, że stracą władze i pieniądze. Będą musieli jak zwykli śmiertelnicy bez przywilejów zapracować na siebie i swoje rodziny jak my wszyscy.
Ci ludzie nigdy nie byli przyjezdni ani dla miasta, ani dla mieszkańców liczył się tylko ich interes. Teraz boją się, że zostaną przez nas rozliczeni i być może część odpowie za krzywdy, które wyrządzali miastu od lat. PIS-TPO i bezpartyjne miasto to osoby, które od lat wykorzystywało nasze pieniądze dla siebie i swoich, nigdy nie interesowały ich losy i potrzeby czy problemy mieszkańców. Nie dajcie się zwieść, nasze pieniądze nie trafią do nas a trafią do tych cwaniaków partyjnych, w programie pana KOTOWSKIEGO nie ma nic o inwestycjach. Pan Czartoryski-Mamątow-Kotowski nic dla miasta nie dostali od rządu. Sejmik Mazowiecki również należy do opozycji PIS (Koalicja i PSL maja większość 41,3%)
Pan Czartoryski-Mamątow-Kotowski nie zamierzają ubiegać się o nowy most, nie zamierzają naprawić skandalicznej sytuacji w szkołach i przedszkolach, nie zamierzają rewitalizacji osiedli, nie zamierzają budowy ulic, nie zamierzają budowy dworca PKS, nie zamierzają nowego rozkładu jazdy MZK, nie zamierzają likwidacji straży miejskiej, nie zamierzają likwidacji fikcyjnych miejsc pracy, nie zamierzają poprawienia funkcjonowania basenu miejskiego i kina.

Stary mieszkaniec @ 11:44, 22.10.2018

IP: 185.174...43

Zamierzają siedzieć na stołkach kolejne 5 lat i wyciągnięcie kolejnych kilkudziesięciu milionów złotych w wygórowanych wynagrodzeniach, premiach i nagrodach, a wszystko z naszych pieniędzy uczciwie pracujących POLAKÓW płacących podatki, składki, VAT 23%, cła, akcyzy i inne daniny. Mieszkańcy tylko wy możecie zmienić oblicze naszego miasta.
Rozliczcie duet Czartoryski-Kotowski, którzy stworzyli "układ ostrołęcki" i wykorzystali nas wszystkich przez 16 lat.
Urzędnicy, pracownicy miasta, pracownicy oświate, pracownicy spółek miejskich i wszyscy podlegający rządom "układu ostrołeckiego" Ci gnębieni, prześladowani, upokarzani, zastraszani, poniżani Wygraliśmy I rundę ale walka trwa mamy wybór i możemy odpłacić się swoim prześladowcom z PIS-TPO. Wy jesteście jedyną grupą, która uczciwie pracuje dla naszego miasta, będziecie nam potrzebni, aby odbudować nasze kochane miasto z ruin, które zostawił duet Czartoryski-Kotowski.

Głosujmy na KULIKA i zmieńmy nasze miasto. Nie głosując wspierasz pana KOTOWSKIEGO, który zniszczył nasze miasto. Wszyskim głosującycm bardzo dziekuję.

Sv @ 12:02, 22.10.2018

IP: 90.232...52

Co słychać w Rzekuniu?

opec @ 12:07, 22.10.2018

IP: 178.42...47

do tego duetu Czartoryski,Kotowski należy jeszcze dołączyć tych którzy za marne grosze pozwalali transferować kasę np z elektrowni.

Wyborca @ 12:11, 22.10.2018

IP: 2a00:f41...773e

Podajcie wyniki do Rady Miasta !!!

do 24 : 3 = 8 % @ 12:14, 22.10.2018

IP: 178.42...84

do 24 : 3 = 8 %

Stacja @ 12:15, 22.10.2018

IP: 185.206...229

Osiedle Stacja popiera KULIKA będziemy głosować.

Dość ROSAKÓW i GRABOWSKICH nic przez tyle lat u nas nie zrobili, i zlikwidowali wiele połączeń MZK, nie można dojechać do pracy czy szkoły. Cały czas z rodzinami żyją kosztem uczciwych i pracujących, a utrudniają nam normalne życie.

nie ublizajcie nam @ 12:15, 22.10.2018

IP: 178.42...84

do

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank