poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Na czym polegają przejazdy bezgotówkowe?

Przejazdy bezgotówkowe to innowacyjna forma usług taksówkarskich przeznaczona głównie dla klientów biznesowych. Kursy tego typu pozwalają na regulowanie należności za przejazd na podstawie okresowo wystawianej faktury VAT. Jak to działa?

Poznaj szczegóły przejazdów bezgotówkowych w Eko Taxi!

Na czym polegają przejazdy bezgotówkowe?
Przejazdy bezgotówkowe to usługa, o której więcej przeczytać można na stronie internetowej Eko Taxi w Poznaniu.

Reklama Pracownicy niektórych firm bardzo często poruszają się taksówkami z powodów służbowych - jeżdżąc na konferencje pracownicze, spotykając się z kontrahentami, rozwożąc firmową korespondencję po różnych filiach na terenie miasta czy też poruszając się pomiędzy lotniskiem a hotelem, w którym zameldowani zostali koledzy z delegacji. Tego typu przewozy generują zwykle bardzo dużo papierkowej roboty - należy bowiem wystawić fakturę na firmę, co przy szybkim tempie życia staje się zbyt czasochłonne - zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.

Jak działają przejazdy bezgotówkowe? Dokument podpisywany jest przez przewoźnika oraz przedstawiciela wybranej firmy. Umożliwia on pracownikom podróżowanie taksówkami bez konieczności natychmiastowego opłacania podróży. Każdy przejazd odnotowywany jest w specjalnym systemie rozliczeniowym. Po upływie czasu wskazanego w umowie firmie wysłana zostaje faktura VAT uwzględniająca wszystkie kursy wykorzystane przez jej pracowników w podlegającym rozliczeniu okresie. Na spłatę faktury przedstawiciel firmy ma aż 21 dni!

Reklama Czym różnią się przejazdy bezgotówkowe od zwykłych kursów?
Pracownicy korzystający z bonów mogą realizować kursy na cztery różne sposoby:
- wykorzystując jednorazowe vouchery na kurs taksówką, otrzymane wcześniej od przełożonego w formie wydruku bądź załącznika PDF w wiadomości e-mail,
- zamawiając nasz samochód za pośrednictwem specjalnego, uprawnionego numeru telefonu,
- rezerwując przejazd taksówką za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej, która w ustawieniach przewiduje wybranie metody płatności widniejącej jako "przejazdy bezgotówkowe",
- zatwierdzając przejazd za pośrednictwem specjalnej karty bezgotówkowej.

Przejazdy bezgotówkowe od tradycyjnych kursów różnią się jedynie momentem dokonywania płatności - podczas gdy pasażer indywidualny używa karty bądź gotówki, aby rozliczyć się za przejechaną trasę, osoba podróżująca na bazie umowy zobowiązana jest jedynie do zatwierdzenia kwoty wskazanej przez taksometr. Kierowca wprowadza ją do terminala, a pasażer wpisuje specjalny, czterocyfrowy kod PIN, który dołączony jest bezpośrednio do zawartej wcześniej umowy.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1354 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 07.11.2018, 05:00r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank