wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Aktualności

"Bądź Bezpieczna": spotkanie z dietetyczką

Fot. KMP w OstrołęceW ramach kolejnej edycji kursu dla pań pn. "Bądź Bezpieczna" nadal odbywają się różnego rodzaju spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy gotowi są przekazać posiadaną wiedzę i umiejętności. Wczoraj rozmawiano o właściwym odżywaniu się.

Kursantki spotkały się z dietetyczką Joanną Duch, która w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przekazała wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania się. Prowadząca odpowiadała na pytania nurtujące uczestniczki w tym zakresie. Była to okazja do wymiany zdań i spostrzeżeń.

Reklama - Spotkanie było ciekawym urozmaiceniem kursu oraz formą odpoczynku po kilku dniach intensywnych zajęć z samoobrony prowadzonych przez Daniela Zarębę z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Za paniami również spotkanie z policyjnym psychologiem - Anną Szymańską, która przybliżyła paniom tematykę wiktymologii i psychologii. Ponadto starała się uświadomić uczestniczki, jak należy zachować się w trudnej sytuacji oraz pomóc przełamać strach przed działaniem w sytuacji kryzysowej - wyjaśnia sp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Przed uczestniczkami kursu "Bądź Bezpieczna" jeszcze wiele spotkań, m.in. z zakresu przemocy w rodzinie, pierwszej pomocy przedmedycznej, handlu ludźmi, terroryzmu, obrony koniecznej, fitnessu oraz egzamin końcowy sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte na tym kursie.

Wydarzenie odbyło się w czwartek 8 listopada.

Wyświetleń: 1716 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09.11.2018, 14:51r. Drukuj
Powrót


Gggg @ 06:14, 10.11.2018

IP: 188.146...125

Najpierw masa potem rzeźba 😁

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
II SLO