środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

Spektakl na deskach RCKK w Myszyńcu

Fot. materiały organizatoraNa deskach Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu odbędzie się spektakl powarsztatowy "Departament straconego czasu" na podstawie książki Darii Galanc. Widowisko teatralne wyreżyserowała Ewelina Pawłowska.

Sztuka ta jest alegorią tego jak łatwo człowiek marnuje czas, nie próbując nawet samorealizacji. Wolimy tkwić w rutynie niż podjąć ryzyko i realizować własne marzenia.

Reklama Tytułowy departament to urząd, wchodzący w skład Ministerstwa Działań Społecznych. Ludzie w ramach programów ministerialnych mogą otrzymywać wypłatę zasiłków pod warunkiem rezygnacji z własnych celów i poświęcenia się społeczeństwu. Sztuka zmusza do głębokiej refleksji.

Na deskach RCKK wystąpią: Kinga Brysiewska, Szymon Cieślak, Antoni Drężek, Dominika Dziczek, Kinga Dziczek, Wiktoria Dziczek, Aleksandra Kiernozek, Amelia Mikulak, Aleksandra Szydłowska oraz Bartek Zapadka.

Spektakl odbędzie się w czwartek 6 grudnia w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu przy Placu Wolności 58 o godzinie 12.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wyświetleń: 733 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 02.12.2018, 09:55r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank