piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Spektakl na deskach RCKK w Myszyńcu

Fot. materiały organizatoraNa deskach Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu odbędzie się spektakl powarsztatowy "Departament straconego czasu" na podstawie książki Darii Galanc. Widowisko teatralne wyreżyserowała Ewelina Pawłowska.

Sztuka ta jest alegorią tego jak łatwo człowiek marnuje czas, nie próbując nawet samorealizacji. Wolimy tkwić w rutynie niż podjąć ryzyko i realizować własne marzenia.

ReklamaTytułowy departament to urząd, wchodzący w skład Ministerstwa Działań Społecznych. Ludzie w ramach programów ministerialnych mogą otrzymywać wypłatę zasiłków pod warunkiem rezygnacji z własnych celów i poświęcenia się społeczeństwu. Sztuka zmusza do głębokiej refleksji.

Na deskach RCKK wystąpią: Kinga Brysiewska, Szymon Cieślak, Antoni Drężek, Dominika Dziczek, Kinga Dziczek, Wiktoria Dziczek, Aleksandra Kiernozek, Amelia Mikulak, Aleksandra Szydłowska oraz Bartek Zapadka.

Spektakl odbędzie się w czwartek 6 grudnia w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu przy Placu Wolności 58 o godzinie 12.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Odsłon: 597 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:55, 02.12.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót