wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Aktualności

Bal w Wolkowych (zdjęcia)

Fot. Urząd Gminy w Myszyńcu Dla osób niepełnosprawnych, ich rodziców i opiekunów z terenu gminy Myszyniec już po raz piąty zorganizowano bal andrzejkowo-mikołajkowy. W imprezie wzięło udział 170 osób (w tym 100 osób niepełnosprawnych). Nie zabrakło wspólnej zabawy, poczęstunku i św. Mikołaja.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Oficjalnego otwarcia balu dokonali organizatorzy wraz z burmistrz Elżbietą Abramczyk. W trakcie balu wszyscy mieli okazję wziąć udział w różnych zabawach, malowaniu twarzy oraz skorzystać z wróżb.

Reklama Następnie został podany obiad, po którym uczestników odwiedził św. Mikołaj. Gość z pomocą włodarza gminy wręczył paczki ze słodyczami dla podopiecznych placówek. Podczas trwania całej zabawy dostępny był kącik kawowy, przy którym można było częstować się kawą, herbatą, owocami i ciastami. Wszystkie słodkości zostały przygotowane przez rodziców podopiecznych i pracowników organizujących bal.

Impreza została zorganizowana przy współpracy Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku, Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Gminnej Administracji Placówek Oświatowych, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Myszyńcu.

Bal odbył się w sobotę 1 grudnia na sali bankietowej w Wolkowych. Zdjęcia są dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu.

Wyświetleń: 1343 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 05.12.2018, 09:11r. Drukuj
Powrót