piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Andrzejkowa zabawa w Goworowie (zdjęcia)

Fot. Starostwo Powiatowe w OstrołęceW sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Goworowie zorganizowano powiatowy bal dla osób niepełnosprawnych. W imprezie wzięło udział około 120 osób z gmin Goworowo, Czerwin, Olszewo-Borki, Krasne i Lubiejewo. Wszyscy bawili się znakomicie.

Uczestnicy, poza zabawą przy dźwiękach muzyki, mieli również możliwość poczęstunku, a kulminacyjnym punktem był wybór Króla, Królowej Balu oraz Wiceksiążąt i wręczenie nagród.

ReklamaPodopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie przedstawili w krótkim występie tradycje andrzejkowe. Następnie wystąpili harcerze z 7 Grupy Goworowskiej "Zorza" pod opieką Elżbiety Bienieckiej.

- Bal dla osób z niepełnosprawnością jest jednym z przedsięwzięć, poprzez które osoby niepełnosprawne mają możliwość wspólnej zabawy, dzielenia się radosnymi przeżyciami i uwidocznienia głęboko skrywanych pozytywnych emocji. Ta uroczystość to świetny moment oderwania się od trudności życia codziennego, integracji pomiędzy osobami niepełnosprawnymi i ich opiekunami oraz możliwość wymiany doświadczeń i dobrych praktyk - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Bal odbył się w sobotę 24 listopada. Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Odsłon: 1812 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:13, 05.12.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót