piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Mieszkańcy DPS tanecznym krokiem obchodzili andrzejki (zdjęcia)

Fot. DPS w OstrołęceSpotkanie andrzejkowe w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce upłynęło w iście tanecznej atmosferze. Przed zbliżającym się adwentem i czasem refleksji, mieszkańcy domu oddali się beztroskiej zabawie - bawili się, dyskutowali i tańczyli w rytm znanych melodii.

"Tańcz! Nie żałuj podłogi, Tańcz! Niech niosą Cię nogi" - w myśl słów piosenki zespołu Golec uOrkiestra mieszkańcy wyszli na parkiet i tańczyli parami, solo lub w większych grupach.

ReklamaNie mogło zabraknąć konkursów oraz tańców integracyjnych takich jak: kaczuszki lub taniec z workiem pełnym różnorodnych przebrań i ozdób.

- Oprawą muzyczną naszego spotkania zajął się nasz nieoceniony Valdi! Nogi same niosły się do tańca w rytm piosenek: "Przez twe oczy zielone", czy "Miłość w Zakopanem". Czekał też na nas słodki poczęstunek przygotowany przez terapię gastronomiczną, który nas pokrzepił dodając sił do dalszej zabawy. Tego wieczoru tradycyjnie złożyliśmy życzenia wszystkim Andrzejom mieszkającym i pracującym w naszym domu. Rozweseleni i roztańczeni już dzisiaj obmyślaliśmy plan na nadchodzący czas zabaw, czyli karnawał - czytamy w relacji z wydarzenia.

Zobacz zdjęcia z imprezy na stronie DPS w Ostrołęce.

Odsłon: 1718 komentarze: 4 Wrzuć na Facebooka 09:36, 05.12.2018r. Drukuj
Powrót


GOŚĆ @ 19:59, 05.12.2018

IP: 37.47...166

Oj Piersa chyba zbliza sie konięc twojej kariery w DPS po pierwsze dostałaś sie tam choć brakuję Ci kwalifikacji na to stanowisko ale p.Wiceprezeydent Cię namaścił. Skonczą się obiadki i ciepła posada dla Ciebie imęza

do gość @ 23:16, 05.12.2018

IP: 37.47...235

Piszesz, jakby P. Dyrektor jadała obiady w DPS

Obserwator @ 09:58, 06.12.2018

IP: 31.11...190

JADALA to mało powiedziane oni oboje się tam stoluja jak by im się należało

pracujący @ 22:20, 07.12.2018

IP: 188.146...116

Trzeba się wziąć za poplecznika Kotowskiego i Płochy, który z szeregowego pracownika dostał stanowisko dyrektora. Należy zrobić kontrolę odnośnie wynagrodzenia dyrektora oraz przyznanych nagród dyrektorskich z kasy podatników - jakim prawem, po co? i dlaczego? Niech wyjaśni a nie "mordy" próbuje zamknąć aby nikt nic nie mówił na nią i na męża. MOPR się pozbył i mniemy nadzieję, że nie przyjmie.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót