wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Aktualności

Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki

Fot. archiwum organizatora akcjiTo już XVIII edycja Szlachetnej Paczki, gdzie rodziny z całej Polski, w tym z Ostrołęki, mogą liczyć na mądrą pomoc. Do tej pory w naszym powiecie już 22 rodziny znalazły swoich darczyńców, a z każdym kolejnym dniem do bazy dodawane są kolejne, potrzebujące wsparcia osoby.

Czym jest Szlachetna Paczka? To ogólnopolski projekt, w którym pomoc może nieść każdy.

Reklama - Naszą ideą jest, by pomagać rodzinom w potrzebie, a za cel stawiamy całkowite usamodzielnienie - podkreśla Adrian Stypiński z projektu Szlachetna Paczka.

W sobotę 17 Listopada w całej Polsce nastąpiło otwarcie bazy rodzin.

- Znaczy to, że od tego dnia rodziny, które zostały odwiedzone przez naszych darczyńców, czekają teraz na ciebie. Do finału został tydzień, odbędzie się on w drugi weekend grudnia (8-9 grudnia br.), kiedy to będziemy przekazywać rodzinom paczki - wyjaśnia Adrian.

Reklama Jedyne co należy zrobić to zmobilizować siebie i swoich znajomych do pomocy. Na stronie szlachetnapaczka.pl przedstawione są historie rodzin, które zostały włączone do programu i potrzebują pomocy. Wybierając rodzinę, której chcemy pomóc, musimy pamiętać, by spełnić jej najważniejsze potrzeby. Tylko wtedy będziemy mogli mówić o mądrej pomocy. Można też poprosić znajomych o pomoc w przygotowaniu paczki, gdyż wspólna praca łączy ludzi.

Wyświetleń: 1221 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 06.12.2018, 10:04r. Drukuj
Powrót