poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności

WOŚP: przegląd talentów dla najmłodszych

Fot. WOŚP OstrołękaOstrołęka dołączyła do wielu polskich miast, w których odbędzie się finał 27 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapowiadają, że będzie światełko do nieba, koncerty, ale też inne atrakcje, m.in. przegląd talentów dla najmłodszych.

Wydarzenie pod hasłem "Pokaż maluchu, co masz w serduchu" jest skierowane do dzieci z terenu Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Reklama - Nakręćmy nasze maluchy do aktywności, do pokazania, co potrafią w tym wyjątkowym, orkiestrowym dniu - to też sposób na pomaganie. Zgłoszenia na przegląd przyjmowane będą do 7 stycznia 2019 r. - zapraszają organizatorzy.

W przeglądzie mogą wziąć udział zarówno reprezentanci szkół, domów kultury, świetlic, jak i uczestnicy niezrzeszeni. Ilość uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dzieci wystąpią w trzech kategoriach: soliści, duety i zespoły. Prezentacje oceni specjalnie powołane jury.

Reklama Szczegółowy regulamin dostępny jest na facebookowej stronie WOŚP Ostrołęka.

Karty zgłoszeniowe dostępne pod adresem e-mailowym przeznaczonym do kontaktu w sprawach przeglądu: [email]przegladtalentow.wosp@gmail.com[/email]

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 r. w Hali Targowej Feniks w godzinach 10.00-15.00. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 7 stycznia br.
Wyświetleń: 1125 komentarze: 0
02.01.2019, 09:45r. Drukuj

PROMOCJA

Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
MKKK
Sklep Enter
NestBank