poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

"Kurier Mazowiecki" o charytatywnej akcji uczniów ostrołęckiej "dziesiątki" (wideo)

Fot. kadr "Kurier Mazowiecki""Pomagasz innej osobie, a ona się z tego cieszy" - to proste, dziecięce i niezwykle prawdziwe określenie dla inicjatywy charytatywnej, jaką podjęła społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce na rzecz chorego ojca jednego z uczniów. O wydarzeniu informował "Kurier Mazowiecki".

Spotkanie w Ostrołęckim Centrum Kultury obfitowało w koncerty muzyczne i występy artystyczne.

Reklama Wszystko po to, aby zebrać pieniądze na dalsze leczenie ojca jednego z uczniów. Pan Tomasz wymaga nieustannej rehabilitacji i leczenia, po tym jak w jego głowie pękł tętniak. W walce o zdrowie pomaga nie tylko rodzina i przyjaciele, ale także cała społeczność szkolna - rodzice, dzieci i nauczyciele. Wspólnie zorganizowali występy, aby zebrać pieniądze.

- Możemy pomóc tacie naszego kolegi z klasy, bo jest bardzo chory - mówią uczennice, które aktywnie włączyły się w akcję.

Na wydarzenie przybył także pan Tomasz, który, niezwykle wzruszony, dziękował wszystkim zaangażowanym w zbiórkę.

Charytatywne występy odbyły się we wtorek 8 stycznia br. w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Więcej w "Kurierze Mazowieckim".
Wyświetleń: 1222 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09.01.2019, 14:58r. Drukuj
Powrót


kl @ 05:39, 11.01.2019

IP: 178.235...113

Dzieci żebrzą o pieniądze na leczenie ojca. To jest obowiązek konstytucyjny państwa. GDZIE JEST PAŃSTWO!! Państwo zdziera coraz większe i większe podatki od biednych i najbiedniejszych i pcha je do kieszeni kapitalistów w formie ,,kosztów,, i różnorodnych ulg oraz do kieszeni swoich partyjnych nominatów i k.k. Jakże zmieniła się świadomość ludzi, którzy chwalą się tego typu działaniami zamiast domagać się realizacji swoich praw konstytucyjnych.

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank