czwartek, 23 stycznia 2020 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Sprawdź, co będzie można licytować na finale WOŚP w Ostrołęce (zdjęcia)

Ostrołęcki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentował część przedmiotów i usług, które trafią na licytację podczas niedzielnego finału orkiestry w Ostrołęce. Rzeczy wciąż przybywa. Już teraz można sobie coś upatrzyć, aby licytować i podbijać stawki na rzecz dzieci.

Do współpracy z ostrołęckim sztabem zgłosiło się duże grono osób prywatnych i firm. Każdy chce coś ofiarować, aby udało się zebrać jak największą kwotę.

Reklama Główna impreza finału odbywała się będzie na scenie przy "Kupcu". To tam trwały będą koncerty zespołów i tam rozbłyśnie światełko do nieba. Na scenie prowadzona będzie także wspomniana licytacja. A co będzie można zakupić?

To przede wszystkim mnóstwo "wośpowych" gadżetów m.in. kubki, smycze, portfele, koszulki dla dorosłych czy body dla dziecka, saszetki i książki. Będą też przedmioty i vouchery ofiarowane przez lokalne firmy i przedsiębiorców, m.in. cacka z ceramiki, kupony podarunkowe na tatuaż, sesję zdjęciową, usługi fryzjerskie czy jeden z cenniejszych - kurs na prawo jazdy. Będą też wspaniałe zdjęcia autorstwa Pawła Krupki, dokumentujące finały WOŚP czy Przystanek Woodstock (obecnie festiwal Pol'and'Rock), ale nie tylko. Jedno z nich stanowi okładkę płyty Wilków i jest podpisane przez wokalistę i lidera grupy Roberta Gawlińskiego.

Będzie też wiele innych rzeczy. Zatem warto się przygotować, może uda się wam ustrzelić jakąś perełkę i mieć pamiątkę.

27 finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia br.

Zobacz zdjęcia:
Przedmioty wystawione na licytacje WOŚP w Ostrołęce
Wyświetleń: 2234 komentarze: 0
10.01.2019, 09:32r. Drukuj
Powrót