piątek, 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Aktualności

Baranowo i Zawady też zagrają z WOŚP (program)

Fot. SP w BaranowieDo zbiórki na rzecz dzieci włączają się także, wzorem minionych lat, Baranowo oraz Zawady. Sztaby zostały tam zarejestrowane odpowiednio: w Szkole Podstawowej im. Jana Pawla II w Baranowie oraz Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kopcia w Zawadach.

Oprócz prowadzonej kwesty do puszek, w obu miejscowościach trwały licytacje wośpowych przedmiotów oraz innych rzeczy ofiarowanych przez darczyńców.

ReklamaProgram WOŚP w Baranowie:
- w piątek 11 stycznia br. odbędą się licytacje przedmiotów przekazanych na tegoroczną edycję akcji. Wystąpi zespół Zagajnica, a swoje umiejętności pokażą grupy karate kyokushin,
- w niedzielę 13 stycznia br. w godz. 8.00-16.00 - kwesta wolontariuszy z puszkami na ulicach Baranowa i ościennych miejscowości.

Program WOŚP w Zawadach:
- społeczność uczniowska prowadziła sprzedaż świątecznych stroików, z których dochód będzie przekazany na WOŚP,
- w poniedziałek 7 stycznia br. prowadzona była licytacja przedmiotów przekazanych przez fundację oraz rodziców, nauczycieli i innych darczyńców,
Reklama- w piątek 11 stycznia o godz. 11.50 odbędzie się w szkole mecz pomiędzy nauczycielami a uczniami, każdy będzie mógł podczas sportowych zmagań, wrzucić datek do puszki,
- w niedzielę 13 stycznia - główna zbiórka do puszek. Młodzież będzie kwestować w dwóch turach, po mszach świętych z godz. 9.00 oraz 12.00. Po zbiórce na wolontariuszy będzie czekał w szkole ciepły poczęstunek.

W tym roku wspólnie pomagamy w ratowaniu życia i zdrowia najmłodszych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitali i ośrodków medycznych.

27 finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia br.

Odsłon: 905 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12:46, 10.01.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót