poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Konrad Ksepka w dziesiątce Mistera Polski 2018, niestety bez tytułu (wideo)

Fot. kadr z wideo Konrad Ksepka, pochodzący z Łysych w powiecie ostrołęckim, zaprezentował się w finale konkursu Mister Polski 2018. 24-latek, który obecnie mieszka w Białymstoku, wszedł do finałowej dziesiątki, niestety nie udało mu się dostać do ścisłej piątki.

Na gali finałowej konkursu zaprezentowało się łącznej 17 mężczyzn. Tylko dziesięciu z nich weszło do ścisłego finału. Wśród nich był też Konrad, któremu z widowni gorąco i głośno kibicowały jego fanki.

Reklama Panowie zaprezentowali się w strojach kąpielowych, sportowych i galowych. Była też prezentacja w strojach strażackich. Kandydaci prezentowali się wyjątkowo efektownie. W przerwach konkursu pokazywano kadry m.in. z przygotowań do konkursu czy zgrupowań w jakich brali udział kandydaci. Wieczór umiliła też muzyka. Na scenie zaśpiewali m.in. Gosia Andrzejewicz i Marek Kaliszuk.

Kulminacyjnym momentem gali było wyłonienie głównej piątki laureatów czyli tzw. Top 5 a następnie wybór wicemisterów i Mistera Polski 2018 roku. Niestety, Konradowi się nie udało, mimo, iż zaprezentował się naprawdę świetnie. Warto jednak odnotować, że znalezienie się w dziesiątce najprzystojniejszych mężczyzn w kraju już można ogłosić dużym sukcesem.

Reklama Nowym Misterem Polski 2018 został Tomasz Zarzycki z numerem 17. Tytuł musiał oddać ubiegłoroczny laureat konkursu – Jakub Kucner.

Finałowa gala Mister Polski 2018 odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie 9 stycznia br. Galę prowadzili Basia Pasek i Mateusz Szymkowiak.

Całą transmisję z gali finałowej można obejrzeć na kanale YouTube.

Wyświetleń: 3203 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 10.01.2019, 16:03r. Drukuj
Powrót


Ela @ 17:19, 10.01.2019

IP: 31.0...189

I tak mu gratuluję.

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank