poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., imieniny Marii, Natalii, Sandry

Aktualności

Co zrobić, by jeszcze zdążyć przygotować się do matury z matematyki?

Matura zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań, bowiem do egzaminu dojrzałości zostało naprawdę niewiele czasu. Co zrobić, aby dobrze przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu?

Z pewnością warto skorzystać z oferty intensywnego trzymiesięcznego kursu maturalnego w wymiarze 30 godzin przygotowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, publiczną szkołę prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Od lutego do kwietnia 2019 r. będzie trwał kurs przygotowujący do matury z matematyki, w czasie którego będzie możliwość powtórzenia i utrwalenia wiadomości z przedmiotu, jak również uzupełnienia ewentualnych braków.

Zajęcia poprowadzi kompetentny, doświadczony nauczyciel, egzaminator maturalny, który w przystępny sposób omówi problemowe kwestie, odpowie na dodatkowe pytania, wyjaśni ewentualne niejasności.

Spotkania na kursie odbywają się w małych grupach, w doskonale i nowocześnie wyposażonych salach wykładowych. W takich warunkach bez problemu można opanować zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie dojrzałości, uzupełnić, utrwalić i usystematyzować wiadomości z danego przedmiotu, a rywalizacja w małej grupie bez wątpienia motywuje do wzmożonej nauki.

Podczas kursu uczestnicy pracują z autentycznymi arkuszami i testami maturalnymi, co pozwala nie tylko przyzwyczaić się do formy egzaminu, ale również poznać techniki rozwiązywania arkuszy i wyćwiczyć niezbędne do tego umiejętności. Kurs przygotowujący do matury prowadzony jest w przyjemnej i bezstresowej atmosferze w oparciu o specjalnie opracowany program zgodny ze standardami wymagań egzaminacyjnych.

Udział w kursach to szansa na odpowiednie przygotowanie do matury za niewielkie pieniądze - CKZiU gwarantuje bowiem bardzo konkurencyjne ceny.

Matura to zwieńczenie nauki w liceum czy technikum, a dla wielu osób wstęp do dalszego kształcenia w uczelni wyższej. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować, by na egzaminie nie liczyć na szczęście, a na własną wiedzę i umiejętności. CKZiU może w tym pomóc!

Zapisy trwają do 31 stycznia 2019 r.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie centrum lub dzwoniąc pod numer tel. (29) 764-66-37, także na stronie www.ckziu.ostroleka.pl

Zapraszamy!

Więcej informacji:
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce
Ostrołęka, ul. Parkowa 6
Tel. (29) 764-66-37
www.ckziu.ostroleka.pl

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1166 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 16.01.2019, 09:10r. Drukuj
Powrót