piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jolanta Cupryjak, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 30 stycznia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 14.00.

Wanda Rudzińska, lat 66, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 30 stycznia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 11.00.

Reklama Mieczysław Mierzejewski, lat 85, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 29 stycznia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 14.30.

Stanisław Wiszowaty, lat 97, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 29 stycznia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Konstanty Chmielewski, lat 100, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 28 stycznia w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 9892 komentarze: 0
29.01.2019, 12:27r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter