wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zdzisław Rak, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 1 lutego w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Hanna Nowotka, lat 77, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 4 lutego w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 10.00.

Reklama Halina Janina Kowalczyk, lat 84, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 2 lutego w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 11.00.

Wincenty Załęski, lat 84, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 2 lutego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 11.30.

Michalina Suchcicka, lat 87, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 1 lutego w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 11387 komentarze: 0
01.02.2019, 13:58r. Drukuj
Powrót