poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Nowe możliwości "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa"

Fot. KMP w Ostrołęce"Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" to ciekawe i proste narzędzie, stworzone dla mieszkańców i policjantów. Umożliwia obywatelom zasygnalizowanie problemu w miejscu zamieszkania i pozwala policji zidentyfikować skalę i rodzaj występujących zagrożeń.

Mapa jest istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, dlatego jest nieustannie udoskonalana.

Reklama - Korzystając obecnie z "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" napotykamy na informację o nowej kategorii zagrożeń dodanej w tym narzędziu internetowym. Nosi ona nazwę "Miejsce niebezpiecznej działalności rozrywkowej". Wybierając tę kategorię, można przekazywać informacje o wszelkich zagrożeniach występujących w tego rodzaju miejscach (np. w tzw. escape roomach itp.). Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić pole z opisem zagrożenia, co pozwoli na skuteczną jego weryfikację i eliminację - zaznacza asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Z uwagi na specyficzny charakter tego zagrożenia, będzie ono widoczne na mapie z chwilą jego potwierdzenia przez policję. Statystykę dot. zgłoszeń na "Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa" odnoszących się do Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego znajdziecie na stronie KMP w Ostrołęce.

Wyświetleń: 650 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 03.02.2019, 07:58r. Drukuj
Powrót