poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Czy śniegowy zajączek zwiastuje nadejście wiosny?

Fot. czytelnikOpady śniegu jak zwykle najbardziej cieszą dzieci, które mogą wykazać się kreatywnością i ulepić bałwana. Okazuje się, że nawet na tej płaszczyźnie moda się zmienia i pośród śnieżnych rzeźb można znaleźć różne postaci. W tym przypadku ze śniegu powstał wesoły zajączek.

Zwierzak jest pokaźnych rozmiarów. Ma długie uszy i wesoły pyszczek.

Reklama Autorzy zadbali też o modny wygląd zająca i przyodziali go w pasek oraz szalik. Podczas gdy bałwanki kojarzą nam się nieodmiennie z zimą, to zajączek przywodzi na myśl cieplejsze dni i zbliżająca się wielkimi krokami wiosnę. Wszak dni mamy już znacznie dłuższe, a początek astronomicznej wiosny już 20 marca.

Czy to oznacza, że klasyczny, staromodny bałwan odchodzi do lamusa? Oczywiście, że nie. Widać to doskonale na zdjęciach od naszych czytelników, którym udało się w tym sezonie wykonać śniegową figurę. Zachęcamy zatem, abyście i wy ulepili śnieżne rzeźby, gdy tylko nadejdzie kolejna fala opadów. Nie zapomnijcie zrobić zdjęcia i wysłać do naszej redakcji.

Fotografie można przesłać na naszą e-mailową skrzynkę pod adresem [email]redakcja@moja-ostroleka.pl[/email], formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez Facebooka.

Zobacz zdjęcia:
Śnieżne rzeźby naszych czytelników

Wyświetleń: 1033 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 03.02.2019, 08:02r. Drukuj
Powrót


Ada @ 09:33, 03.02.2019

IP: 5.173...58

Śliczny!

Lena @ 10:53, 04.02.2019

IP: 37.47...107

Nie mam nic przeciwko nadejściu wiosny :)