poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

Fot. pomagam.plMarcin to 20-letni chłopak z gminy Rzekuń, do niedawna aktywny sportowiec, niosący pomoc jako strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu. Dziś sam potrzebuje pomocy, bo w wyniku wypadku samochodowego jest przykuty do wózka inwalidzkiego.

Do wypadku doszło w maju 2018 roku. Marcin doznał wówczas poważnego urazu głowy. Obecnie zmaga się ze spastycznością mięśni, nie jest samodzielny i wymaga nieustannego leczenia i rehabilitacji. Na ten cel potrzebne jest wsparcie finansowe.

Reklama - Aby stanąć na nogi, Marcin musi być nieustannie rehabilitowany. Zebrane pieniądze pomogą pokryć koszty leczenia i rehabilitacji neurologicznej. Marcin wraz z rodziną prosi o pomoc w zebraniu pieniędzy. Każda złotówka dla Marcina jest szansą na szybszy powrót do zdrowia - czytamy na stronie pomagam.pl.

Do akcji włączyła się nie tylko fundacja, ale też bliscy, znajomi i mieszkańcy gminy. W sieci pojawiają się coraz to nowsze informacje o wydarzeniach organizowanych na rzecz chorego. Do 6 lutego br. trwa m.in. licytacja koszulki AC Milan. Do akcji przyłącza się też wójt gminy Rzekuń, który wspiera zbiórkę na Facebooku.

Do zbiórki na rehabilitację Marcina możesz się włączyć na stronie pomagam.pl.

Wyświetleń: 2470 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 03.02.2019, 08:09r. Drukuj
Powrót