poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Jakie ubezpieczenia warto mieć?

Na rynku występuje wiele rodzajów ubezpieczeń, a każda firma, która się w tym specjalizuje, będzie zapewniać Cię, że każde z nich jest niezbędne. Dowiedz się, jakie ubezpieczenia warto mieć, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i rodzinie, a które z nich stanowią tylko dodatek.

Ubezpieczenie na życie
To podstawowa ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich. W zależności od rodzaju umowy, ubezpieczenie może chronić Cię w momencie skutków groźnego wypadku, czyli np. w przypadku inwalidztwa lub niezdolności do pracy. To także ubezpieczenie na wypadek własnej śmierci. Ten rodzaj polisy ma co piąty Polak. Wystarczy, że co miesiąc będziesz płacić składkę do wybranej firmy, a kiedy nagle spotka Cię np. kalectwo, możesz liczyć na wsparcie. Jednym z rodzajów tego rodzaju ochrony, jest tak zwane ubezpieczenie na dożycie. Firma ustala pewien wiek ubezpieczonego, a jeśli dana osoba go przekroczy, dostanie umówioną sumę odszkodowania.

Reklama Dodatkowo możesz dopasować ofertę polisy w taki sposób, aby jednocześnie chronić swoją rodzinę, a także oszczędzać pieniądze. Niezależnie od tego, jak potoczy się Twoje życie, w wybranym momencie nastąpi wypłata środków.

Ubezpieczenie Twojego samochodu
Jeśli chodzi o zabezpieczenie Twojego auta, istnieje tak zwane ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Ten rodzaj polisy musisz mieć, bez względu na to, czy tego chcesz czy nie. Każdy pojazd musi mieć ubezpieczenie OC, w odróżnieniu od dodatkowego ubezpieczenia Autocasco. To dobrowolna ochrona auta, jednak bardzo przydatna na wypadek kradzieży, uszkodzenia lub włamania. Poczujesz się zdecydowanie bezpieczniej. To rodzaj ubezpieczenia szczególnie wskazany osobom, które mają nowe auta. W takim przypadku, kiedy koszt naprawy samochodu po wypadku jest bardzo wysoki, nie musisz korzystać z takich usług jak pożyczki pozabankowe. Firma ubezpieczeniowa pomoże w kwestii finansowej, a Ty poczujesz się bezpieczniej na drodze.

Reklama Twoje zdrowie pod kontrolą
Jeśli męczą Cię długie kolejki do specjalistów lub chorujesz przewlekle, przyda Ci się prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Wybierz pakiet, który zapewni Tobie komfort oraz bezpieczeństwo. Miesięczna składka może wynosić od 50 do 150 złotych za podstawowe usługi medyczne. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie przy nowotworach lub podczas leczenia szpitalnego po nieszczęśliwym wypadku. Koszt w przypadku nagłych chorób może okazać się bardzo wysoki.

Ubezpieczenia turystyczne
Wyjeżdżasz na wakacje? Warto zastanowić się nad ubezpieczeniem turystycznym. Dzięki niemu, będziesz mieć dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej w nagłych przypadkach. Dodatkowo w takiej polisie może znaleźć się ochrona bagażu. Ubezpieczenia turystyczne można wykupić nawet podczas kilkudniowej wycieczki.

Reklama Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym
Ten rodzaj ochrony dotyczy szkód osobowych i rzeczowych, który możesz wyrządzić osobom trzecim. Zalanie sąsiada, wypadek na rowerze czy stłuczenie szyby przez Twoje dziecko nie będzie Cię martwić. OC w życiu prywatnym to zabezpieczenie wszystkich domowników, w tym także... psa! Często jest to dodatek do kredytu hipotecznego. Jeśli takiego ubezpieczenie nie masz, a zdarzy się niespodziewana sytuacja, pożyczki pozabankowe pomóc w pokryciu dodatkowych kosztów. Pożyczki pozabankowe należy jednak terminowo spłacać.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1558 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 05.02.2019, 06:48r. Drukuj
Powrót


Michał @ 08:41, 09.02.2019

IP: 5.173...3

ubezpieczając samochód warto skorzystać z aplikacji Kupdirect z Google Play. Skanujesz kod z dowodu rejestracyjnego i bez wpisywania danych w 5 sek widzisz różnice w składce pomiędzy towarzystwami a polisę wystawisz w 40 sek

Mahoniowa @ 22:04, 10.02.2019

IP: 195.189...195

Hmmm, ciężko tak naprawdę powiedzieć. Jeżeli ktoś planuje pożyczyć pieniądze na prezent dla dziecka typu rower itp to może i warto, ale chwilówki to zabawa dla osób fizycznych, nie dla większych firm, które potrzebują funduszy na inwestycje. Generalnie tu w sukurs idą firmy oferujące np. pożyczki pod zastaw - ja sama mam bardzo pozytywne doświadczenia z Financial home - uczciwa, solidna firma dla przedsiębiorców.