poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

SP nr 3 w Ostrołęce zorganizowało półzimowiska (zdjęcia)

Fot. SP nr 3 w OstrołęceSzkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce zorganizowała półzimowiska. W ramach zajęć dzieci miały okazję rozwijać swoje pasje i odkrywać talenty w czterech grupach zainteresowań, teatralnej, plastycznej, sportowo-tanecznej oraz dziennikarskiej.

W półzimowiskach wzięło udział 64 dzieci.

Reklama Uczestnicy mięli okazję aktywnie wypocząć podczas wizyty w parku wodnym oraz na kręgielni. Doskonalili swoje umiejętności kulinarne uczestnicząc w lekcji przyrządzania naleśników w naleśnikarni.

Z relacji wydarzenia dowiedzieliśmy się, że zimową aurę uczniowie mogli poczuć, w trakcie przejażdżki bryczką przez ośnieżony las oraz w trakcie pieczenia kiełbasek nad ogniskiem w stadninie koni. Wszystkie dzieci wzięły udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Odwiedziły też redakcję lokalnej gazety i dowiedziały się, na czym polega praca dziennikarza.

Na zakończenie półzimowisk uczniowie oraz ich opiekunowie podsumowali efekty swojej pracy z zaproszonymi gośćmi. Zaprezentowano przedstawienie profilaktyczne pt. "Zimowo i bezpiecznie." Spektakl uświetniła specjalnie przygotowana przez uczniów dekoracja oraz występ taneczny.

Półzimowiska odbyły się w dniach 28 stycznia-1 lutego br.

Zobacz zdjęcia:
Półzimowiska (fot. SP nr 3 w Ostrołęce)

Wyświetleń: 937 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 06.02.2019, 09:14r. Drukuj
Powrót


rodzic @ 15:05, 06.02.2019

IP: 83.28...123

To chyba pierwsza impreza od lat, gdzie zabrakło przyjaciela dyrektora z Rady Osiedla Stacja....no cóż umiejętność dopasowania się do władzy to wielka sztuka.