wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Tragiczny finał pożaru. Nie żyje mężczyzna

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło minionej nocy w miejscowości Surowe w gminie Czarnia. W nocy palił się prowizoryczny barak, w którym przebywała jedna osoba. Niestety, w wyniku pożaru, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze tuż po godz. 1.00 w nocy. Na miejsce najszybciej dotarła jednostka OSP w Czarni, która podjęła natychmiastowe działania. Dołączyli do niej strażacy z Ostrołęki i Myszyńca.

Reklama - Po dotarciu na miejsce okazało się, że pożar jest już bardzo rozległy. Palił się prowizoryczny barak. Niestety, w wyniku podjętych czynności ujawniliśmy na miejscu ciało mężczyzny. Człowiek nie dawał już oznak życia, a na jego ciele widoczne były obrażenia powstające w wyniku pożaru - powiedział nam mł. bryg. Robert Chodkowski, oficer prasowy KM PSP w Ostrołęce.

Jak poinformował nas rzecznik strażaków, przyczyną pożaru było najprawdopodobniej dogrzewanie prowizorycznego pomieszczenia butlą gazową z otwartym płomieniem. Na miejscu była też policja oraz karetka pogotowia. Sprawę śmierci człowieka oraz przyczyny pożaru będzie badała prokuratura.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Na miejsce zadysponowano trzy wozy strażackie z zastępów: JRG PSP Ostrołęka, OSP Czarnia oraz OSP Myszyniec. Akcja gaśnicza trwała około 3,5 godziny.
Wyświetleń: 15672 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 07.02.2019, 11:45r. Drukuj
Powrót


Tak @ 10:17, 08.02.2019

IP: 94.254...190

Strażacy z OSP Czarnia Zawsze przybywają pierwsi i są naszymi bohaterami

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank