wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Wjechał skodą w ogrodzenie. Są ranni

26-latek kierujący samochodem osobowym marki Skoda Octavia na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji na terenie Kadzidła. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała zabrano do szpitala.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę około godz. 2.15. O informacje poprosiliśmy asp. Krzysztofa Kolatora z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama- 26-latek z powiatu ostrołęckiego kierujący skodą octavia, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Tatarskiej w Kadzidle. Zarówno kierujący, jak też pasażer pojazdu zostali zabrani z obrażeniami ciała do szpitala. Od kierującego pobrano krew do badań na obecność alkoholu - mówi asp. Krzysztof Kolator.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Kadzidle.

Odsłon: 1660 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09:42, 11.02.2019r. Drukuj
Powrót


XYZ @ 16:12, 11.02.2019

IP: 95.41...164

Niech jeżdżą jeszcze szybciej, bo nie wierzę że przy dopuszczalnej prędkości 50km/h coś takiego miałoby miejsce. A ulica tatarska to teren zabudowany, dobrze znam to miejsce. Naciskając gaz nikt nie pomyśli o tym, co się może stać. Tym bardziej,jak czytamy,że nie tylko kierowca odniósł obrażenia, ale i pasażer. Szkoda słów. Więcej rozsądku. Włączcie rozum, bo szkoda życia swojego i cudzego.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót