wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Aktualności

Studnia chłonna rozwiąże problem przystanku przy ulicy Stacha Konwy?

Wojciech Parzychowski zwrócił się do prezydenta miasta z prośbą o podjęcie interwencji w sprawie przystanku MZK przy ulicy Stacha Konwy. Radny zauważył, że zatoka przystankowa jest zaniżona w stosunku do jezdni i nawet przy niewielkich opadach, zbiera się w tym miejscu woda.

Włodarz Ostrołęki odpowiadając podkreślił, że ulica Stacha Konwy nie posiada kanalizacji deszczowej, do której byłoby możliwe odprowadzenie wód deszczowych. Jednocześnie brak jest możliwości odprowadzenia tych wód na grunty przyległe.

Reklama Dlatego też w okresie wiosennym zostanie rozważona możliwość wykonania, w sąsiedztwie wiaty przystankowej, studni chłonnej wraz z umieszczeniem na niej kraty deszczowej, która doraźnie rozwiąże problem wód odpadowych zalegających w zatoce.

- Docelowym rozwiązaniem problemu byłoby wykonanie w ulicy Stacha Konwy kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami i odwodnienie wszystkich elementów pasa drogowego, w tym zatoki autobusowej. Jednakże w bieżącym roku brak jest środków finansowych na realizację takiego zakresu prac - stwierdził prezydent Łukasz Kulik.

Więcej na ten temat:
Radny miasta interweniuje w sprawie przystanku MZK
Wyświetleń: 1515 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 12.02.2019, 15:22r. Drukuj
Powrót


Rys @ 17:44, 12.02.2019

IP: 37.47...45

Bzdury kasa jest tylko nie dla ludzi

Rys @ 17:45, 12.02.2019

IP: 37.47...45

Bzdury kasa jest tylko nie dla ludzi

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter
NestBank