wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Aktualności

35-latek zaczął tracić świadomość i wpadł na jezdnię. Pomogli mu policjanci

35-latek idąc chodnikiem przy ul. Fieldorfa "Nila", w pewnym momencie zaczął tracić świadomość. Doprowadziło to do sytuacji, że odbił się od zaparkowanego samochodu, wpadł na jezdnię i przewracając się, uderzył w ogrodzenie oddzielające pasy ruchu. Szczęśliwie w pobliżu byli policjanci.

Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podczas patrolowania ulicy Fieldorfa "Nila" w Ostrołęce, zauważyli mężczyznę, który przewrócił się przy ogrodzeniu oddzielającym przeciwne pasy ruchu. W tym momencie podbiegały do niego przypadkowe osoby.

Reklama - Widząc całą sytuację policjanci ruszyli mężczyźnie z pomocą. Okazało się, że nie jest on świadom tego, co się z nim dzieje, nie można z nim było nawiązać rozmowy i nie mógł podnieść się z ziemi. Funkcjonariusze z drogówki zabrali mężczyznę w bezpieczne miejsce, udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe - mówi asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej komendy policji.

Jak się okazało, 35-latek szedł chodnikiem przy ul. Fieldorfa "Nila". W pewnym momencie, z uwagi na stan zdrowia, zaczął tracić świadomość i równowagę. Doprowadziło to do sytuacji, że odbił się od jednego z zaparkowanych samochodów, wpadł na jezdnię i przewracając się uderzył w ogrodzenie oddzielające pasy ruchu na ul. Fieldorfa "Nila". Był trzeźwy.

Można mówić o dużym szczęściu, gdyż mężczyzna nie odniósł w tej sytuacji poważniejszych obrażeń. Wczoraj, z własnej inicjatywy, pojawił się w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, gdzie spotkał się z policjantami i podziękował za okazaną pomoc.

Zdarzenie miało miejsce w środę 13 lutego około godziny 13.25.

Wyświetleń: 4465 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 15.02.2019, 12:56r. Drukuj
Powrót


assa @ 13:27, 15.02.2019

IP: 37.47...176

Brawo dla Panów.

patriota @ 21:47, 15.02.2019

IP: 79.184...229

teraz wielcy pomocni a na wstępie zapewne już od razu z góry uważali że pijak jakiś lub narkoman. wszystkich do jednego wora wkładacie. A jakich kowalczykow znamy ze służby w Ostrołęce? możeci mi podać jego imie? taki z brudką ale cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy. najlepiej lubi obrażać innych ze swoja koleżankż ze służby. Klaun a nie policjant wstyd że nosi mundur.

Ppp @ 21:51, 15.02.2019

IP: 94.254...233

Blazenada. Szkoda ze jak ja potrzebowalem pomocy to policja sobie przejechala i wyje,bane miala.

Wiecej wymyslonych interwencji majacych na celu propagande jakich to mamy wspanialych strozow prawa.

A mapa zagrozen wogole u nas nie dziala, zglosilem pewna rzecz to nawet nie zweryfikowali. Zero reakcji.

Tfu pluje na was

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte