wtorek, 21 maja 2019 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Fat-Bike

Aktualności

35-latek zaczął tracić świadomość i wpadł na jezdnię. Pomogli mu policjanci

35-latek idąc chodnikiem przy ul. Fieldorfa "Nila", w pewnym momencie zaczął tracić świadomość. Doprowadziło to do sytuacji, że odbił się od zaparkowanego samochodu, wpadł na jezdnię i przewracając się, uderzył w ogrodzenie oddzielające pasy ruchu. Szczęśliwie w pobliżu byli policjanci.

Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podczas patrolowania ulicy Fieldorfa "Nila" w Ostrołęce, zauważyli mężczyznę, który przewrócił się przy ogrodzeniu oddzielającym przeciwne pasy ruchu. W tym momencie podbiegały do niego przypadkowe osoby.

Reklama - Widząc całą sytuację policjanci ruszyli mężczyźnie z pomocą. Okazało się, że nie jest on świadom tego, co się z nim dzieje, nie można z nim było nawiązać rozmowy i nie mógł podnieść się z ziemi. Funkcjonariusze z drogówki zabrali mężczyznę w bezpieczne miejsce, udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe - mówi asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej komendy policji.

Jak się okazało, 35-latek szedł chodnikiem przy ul. Fieldorfa "Nila". W pewnym momencie, z uwagi na stan zdrowia, zaczął tracić świadomość i równowagę. Doprowadziło to do sytuacji, że odbił się od jednego z zaparkowanych samochodów, wpadł na jezdnię i przewracając się uderzył w ogrodzenie oddzielające pasy ruchu na ul. Fieldorfa "Nila". Był trzeźwy.

Można mówić o dużym szczęściu, gdyż mężczyzna nie odniósł w tej sytuacji poważniejszych obrażeń. Wczoraj, z własnej inicjatywy, pojawił się w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, gdzie spotkał się z policjantami i podziękował za okazaną pomoc.

Zdarzenie miało miejsce w środę 13 lutego około godziny 13.25.

Wyświetleń: 4465 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 15.02.2019, 12:56r. Drukuj
Powrót


assa @ 13:27, 15.02.2019

IP: 37.47...176

Brawo dla Panów.

patriota @ 21:47, 15.02.2019

IP: 79.184...229

teraz wielcy pomocni a na wstępie zapewne już od razu z góry uważali że pijak jakiś lub narkoman. wszystkich do jednego wora wkładacie. A jakich kowalczykow znamy ze służby w Ostrołęce? możeci mi podać jego imie? taki z brudką ale cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy. najlepiej lubi obrażać innych ze swoja koleżankż ze służby. Klaun a nie policjant wstyd że nosi mundur.

Ppp @ 21:51, 15.02.2019

IP: 94.254...233

Blazenada. Szkoda ze jak ja potrzebowalem pomocy to policja sobie przejechala i wyje,bane miala.

Wiecej wymyslonych interwencji majacych na celu propagande jakich to mamy wspanialych strozow prawa.

A mapa zagrozen wogole u nas nie dziala, zglosilem pewna rzecz to nawet nie zweryfikowali. Zero reakcji.

Tfu pluje na was