wtorek, 21 maja 2019 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Fat-Bike

Aktualności

Karol Samsel i jego gość: Tomasz Dalasiński

Fot. MBP w OstrołęceMiejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość, w klubie "Przy Studziennej". Gościem najbliższego spotkania będzie Tomasz Dalasiński.

Spotkanie tradycyjnie poprowadzi Karol Samsel.

Reklama Tomasz Dalasiński urodził się w 1986 roku, to polski poeta, prozaik i badacz literatury. Laureat Nagrody Głównej X Tyskiej Zimy Poetyckiej w 2010 (za projekt tomu "Zeitmusik") oraz nominowany do Nagrody Głównej XIV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina w 2008. Publikował na łamach m.in. "Kresów", "Czasu Kultury", "Toposu", "Frazy", "Odry", "Rity Baum", "Wakatu", "Zeszytów Poetyckich" oraz "Ha!artu". Redaktor naczelny półrocznika "Inter-Literatura-Krytyka-Kultura". Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, 2014). Redaktor książek naukowych i krytycznych. Wydał sześć książek poetyckich, najnowsza to "Większe" (2018).

Przed i po spotkaniu możliwość zakupu książek z autografem autora.

Spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość odbędzie się w klubie "Przy Studziennej", ul. Gomulickiego 13, we wtorek 19 lutego br. Początek o godz. 18.00.

Wyświetleń: 655 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 16.02.2019, 04:42r. Drukuj
Powrót