wtorek, 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

JBB Bałdyga szuka programisty. Oferta pracy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import - Eksport Józef Bałdyga poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Programista .NET. Firma oferuje pracę w dużej, stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę, z możliwością rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Zadania:
- projektowanie i tworzenie oprogramowania opartego na technologii .NET w nowoczesnym środowisku i przy wykorzystaniu najlepszych standardów,
- implementacja logiki biznesowej i interfejsu użytkownika,
- analiza zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami biznesowymi,
- tworzenie i utrzymywanie specjalistycznego oprogramowania,
- tworzenie dokumentacji technicznej umożliwiającej dalszy rozwój i eksploatację oprogramowania,
- utrzymanie oprogramowania i obsługa zgłoszeń błędów.

Wymagania:
- umiejętność tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem technologii .NET/C#,
- znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, umiejętności programowania w SQL/T-SQL oraz zagadnień optymalizacji/wydajności baz danych,
- znajomość środowiska Visual Studio, Crystal Reports,
- umiejętność dokumentowania produktów swoich prac zgodnie z określonymi standardami,
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:
- pracę w dużej, stabilnej firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: .

Należy zawrzeć w CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB z siedzibą w Łysych, ul. Kościelna 25 zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.). Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB z siedzibą w Łysych przy ul. Kościelna 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 8784 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 15:20, 22.02.2019r. Drukuj