sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Bal karnawałowy w Kolorowej Szkole (zdjęcia)

fot. Kolorowa Szkoła Niepubliczna Szkoła Podstawowa w OstrołęceTradycją już stało się, że w Kolorowej Szkole Niepublicznej Szkole Podstawowej w Ostrołęce, organizowany jest doroczny bal karnawałowy. Wydarzenie weszło już na stałe do kalendarza szkolnych imprez i każdorazowo cieszy zarówno uczniów, rodziców jak i pracowników placówki.

W pięknych, kolorowych kostiumach i z uśmiechami na twarzy, szkolna społeczność bawiła się wspólnie przy muzyce. Imprezę rozpoczęto od prezentacji wszystkich strojów w rytmie brazylijskiej samby.

Reklama - Wśród przebierańców nie mogło zabraknąć pięknych księżniczek, rycerzy, czarodziejów, zwierzaków, postaci z bajek czy superbohaterów. Następnie ruszyliśmy w podróż, odwiedzając różne państwa i ucząc się nowych tańców, m.in. walczyka, kankana, zorby czy makareny. Uczniowie bardzo zaangażowali się w zabawę, a nauka nowych tańców sprawiła im wiele radości. W kolejnej części imprezy uczniowie wzięli udział w zabawach integracyjnych - informuje Małgorzata Ościłowska, oligofrenopedagog z Kolorowej Szkoły.

Po zabawie na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Bal karnawałowy odbył się w czwartek 21 lutego br.

Zobacz zdjęcia:
Bal karnawałowy w Kolorowej Szkole
Wyświetleń: 704 komentarze: 1
27.02.2019, 11:53r. Drukuj
Powrót


katarzyna @ 15:11, 27.02.2019

IP: 87.170...150

Wszystkiego dobrego. 💮

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter