piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Skrzynka skarg: rubryka o dzielnicowym powinna być uzupełniona

Fot. czytelnikSkrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Policjanci z Baranowa rozwieszają w gminnych wsiach plakaty dotyczące programu "Dzielnicowy bliżej nas". Akcja podjęta przez kierownika policji w Baranowie ma na celu przybliżyć mieszkańcom ich dzielnicowych.

Dzielnicowi powinni być wymienieni z: imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mailowym na plakacie - tak jak zakłada program wprowadzony przez ministra Błaszczaka.

Reklama Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że rubryka o dzielnicowym, gdzie powinno znaleźć się: imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail funkcjonariusza, który pełni funkcję dzielnicowego, jest pusta. Stąd też moje pytanie, po co policjanci rozwieszają te plakaty, skoro nie wynika z nich kto jest dzielnicowym w danej wsi? Czy w/w dane będą w późniejszym czasie dopisywane długopisem przez policjantów na wiszących już plakatach? Co z ludźmi, którzy nie mają dostępu do internetu (nadal tacy są), a będą potrzebować pomocy "swojego dzielnicowego"? Z tych plakatów niczego się nie dowiedzą. Proszę o wyjaśnienie.

Reklama Odpowiada mł. asp. Krzysztof Brodowski, kierownik Posterunku Policji w Baranowie:
Pragnę poinformować, że omyłka ta powstała przez niedopatrzenie osoby rozwieszającej plakaty. Po stwierdzeniu braku danych dzielnicowego, w piątek zostały one niezwłocznie uzupełnione. W chwili obecnej nie powinno być plakatu bez tych danych. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Brakujące dane dzielnicowego to: asp. szt. Tomasz Górowski, numer tel. 696-497-165, adres e-mailowy: dzielnicowy.baranowo@ra.policja.gov.pl. Aktualne dane dzielnicowego można także pobrać przez aplikację "Moja Komenda" na telefony komórkowe.

Wyświetleń: 983 komentarze: 3
28.02.2019, 15:17r. Drukuj
Powrót


Gość @ 19:34, 28.02.2019

IP: 2a01:110f...8b95

Autorze skargi! Umiesz przez Internet poskarżyć się, a nie umiesz na internecie znaleźć danych dzielnicowego?

Ona @ 06:12, 01.03.2019

IP: 94.254...171

Wyraznie jest napisane, ze sa ludzie ktorzy nie maja dostepu do internetu. Naucz sie czytac. Tak wiec autor piszac skargę( zasadna) pomyslal o innych.

star @ 11:18, 01.03.2019

IP: 94.42...130

Skarżyć trzeba zaniedbania i tak się właśnie stało, czyli słuszna uwaga autora tej skargi. Bardzo dobrze. Czy wobec osoby rozwieszającej puste plakaty zostały wyciągnięte konsekwencje? Takie coś nie powinno w ogóle się wydarzyć!!!
A Gość z 19:34 lepiej zastanów się co piszesz, a najlepiej w ogóle nie pisz jak nie wiesz o co chodzi. angry

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter