piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zenon Dobrowolski, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 marca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 13.00.

Helena Kilimon, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 4 marca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Reklama Stanisław Gładysz, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 6 marca w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 14.30.

Stanisław Sęk, lat 90, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 6 marca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.

Emilia Łapacz, lat 91, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 marca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 9104 komentarze: 0
05.03.2019, 10:59r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter