sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Złoty sukces reprezentantki zakładu karnego (zdjęcia)

Fot. Zakład Karny w Przytułach StarychW Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyły się VIII Mistrzostwa Służby Więziennej w Pływaniu. W zmaganiach wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Gwiazdą mistrzostw była Katarzyna Dąbrowska z naszej jednostki penitencjarnej.

Ponad siedemdziesięciu uczestników z czternastu okręgowych inspektoratów służby więziennej wystartowało w siedmiu konkurencjach.

Reklama- Kobiety i mężczyźni zmagali się indywidualnie na dystansie 50 m stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym. Organizatorzy zaplanowali także jedną konkurencję drużynową, sztafetę 4x50 m stylem dowolnym - informuje mł. chor. Krzysztof Wiśniewski z Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

Okręg białostocki reprezentowali zawodnicy z Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Drużyna w składzie Katarzyna Dąbrowska, Norbert Markowski, Krzysztof Berkowski, Krzysztof Wiśniewski oraz Łukasz Siennicki, uplasowała się w klasyfikacji generalnej na ósmym miejscu.

Reklama- Gwiazdą mistrzostw była nasza reprezentantka Katarzyna Dąbrowska, która w swoim debiucie, w całej klasyfikacji nie miała sobie równych. Wygrywając wszystkie konkurencje indywidualne kobiet, zdobyła trzy złote medale, została najlepszą zawodniczką mistrzostw. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w wyścigu sztafetowym, na dystansie 4x50 metrów stylem dowolnym, gdzie walcząc zacięcie do samego końca zdobyli brązowy medal (do złota zabrakło zaledwie 0,6 sekundy) - podsumowuje mł. chor. Krzysztof Wiśniewski.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 6-8 marca. Więcej zdjęć znajduje się na stronie ZK w Przytułach Starych.
Wyświetleń: 2625 komentarze: -
11:48, 12.03.2019r. Drukuj