poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Aktualności

"Hejt stop" w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce (zdjęcia)

Fot. SP nr 2 w OstrołęceSpołeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce w ramach odbywającego się corocznie programu pn. "Bezpieczne Dni Internetu" zorganizowała akcję pod hasłem "Hejt stop". Ma ona na celu przeciwstawianie się fali nienawiści zarówno w sieci jak i życiu realnym.

- Już przed feriami ogłoszono konkurs, odbywający się w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas IV-VI mieli za zadanie wykonać komiksy. Natomiast uczniowie klas VII-VIII musieli wykonać prezentacje multimedialne o tematyce związanej z profilaktyką i przeciwdziałaniem zagrożeniom płynącym z internetu, często mającym wpływ na kształtowanie się pewności siebie wśród uczniów. Rozstrzygnięcie nie było łatwym zadaniem. Ostatecznie konkurs rozsądzono na początku marca - czytamy w relacji z wydarzenia.

ReklamaW placówce zorganizowano specjalną "Tablicę Dobrych Myśli", która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Każdy może na niej zamieścić pozdrowienia bądź inne miłe słowa skierowane do drugiej osoby. Pani pedagog przygotowała również dekorację mówiącą o niebezpieczeństwach i zagrożeniach w internecie.

Od 12 marca w szkole zawisły "Darmowe pozytywne Myśli", które również cieszyły się dużym zainteresowaniem.

- W naszej szkole promujemy pozytywne wartości i zależy nam, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowy i przypomnieć sobie o tym, że czasami wystarczy odrobina życzliwości okazana drugiemu człowiekowi, która może uczynić ten skrawek ziemi, na której żyjemy, odrobinę lepszym - informuje Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
"Hejt stop" w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce

Odsłon: 690 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 10:07, 13.03.2019r. Drukuj
Powrót


Mm @ 10:26, 13.03.2019

IP: 178.235...93

Ale przecież hejt stop jest znane z tego, że pozwala na hejtowanie wszystkich, poza ludźmi ze środowiska lgbt, imigrantów i tego, co kojarzone jest z lewicą. Chyba, że tu chodzi i inna organizację.

katarzyna @ 16:15, 13.03.2019

IP: 87.153...177

Do Mm: bo to sie nazywa przewrotnosc i nazywanie czarnego bialym. Jak Kali ukrasc krowe to dobry uczynek, ale jak Kalemu ukrasc krowe to zly uczynek.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank