środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

"Mam Talent" w ZSZ nr 4 (zdjęcia)

Fot. ZSZ nr 4 w OstrołęceW Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odbyła się ósma edycja szkolnego konkursu "Mam Talent". Wydarzenie zorganizowano w Dzień Kobiet. W tym roku na udział zdecydowało się siedem osób. Bardzo ważną rolę, jak zawsze, odegrała publiczność.

Jak czytamy w relacji zamieszczonej na stronie ZSZ nr 4, Agnieszka Dziesińska z kl. IV Tk zaproponowała utwór Anny Jantar "Radość najpiękniejszych dni", Aneta Gałązka z kl. II To wyśpiewała hit z musicalu "Nędznicy" pt. "Wyśniłam sen", Aleksandra Ram z kl. IV Tg i Natalia Prusińska z kl. III Te zaskoczyły wszystkich piosenką "Miasto 44".

Reklama Największą niespodzianką był występ Wojtka Gumkowskiego i Arka Krzynówka z kl. II Hs, którzy z dedykacją dla wszystkich pań zaśpiewali utwór disco polo pt. "Łobuz" grupy Boys. Niezwykły talent recytatorski pokazała Paula Zawadzka z kl. III To, recytując "Litanię o zbawienie od głupoty" Romana Brandstaettera.

Wykonawców oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły Anna Przygoda-Majewska, Sylwia Gałka, Cezary Filochowski, Jakub Dubaj i Julek Żebrowski. Bardzo ważną rolę jak zawsze odegrała publiczność- każdy widz mógł oddać jeden głos na swojego kandydata. O miłą atmosferę zadbały prowadzące: Daria Kawa i Wiktoria Kawa.

Reklama Największą ilość głosów oraz punktów jury otrzymały Aleksandra Ram i Natalia Prusińska. Drugie miejsce zajęli Wojtek Gumkowski i Arkadiusz Krzynówek. Trzecie miejsce przypadło Anecie Gałązce. Nagrody zostały ufundowane przez radę rodziców. Konkurs zorganizowali opiekunowie samorządu uczniowskiego: Anna Nol oraz Dariusz Bunkowski.

Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciel samorządu uczniowskiego, Jakub Dubaj, w imieniu wszystkich mężczyzn złożył życzenia paniom oraz wręczył kwiaty dyrektor szkoły Annie Przygodzie-Majewskiej.

Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie ZSZ nr 4.

Wyświetleń: 1816 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 14.03.2019, 09:07r. Drukuj
Powrót