poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Aktualności

"Mam Talent" w ZSZ nr 4 (zdjęcia)

Fot. ZSZ nr 4 w OstrołęceW Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odbyła się ósma edycja szkolnego konkursu "Mam Talent". Wydarzenie zorganizowano w Dzień Kobiet. W tym roku na udział zdecydowało się siedem osób. Bardzo ważną rolę, jak zawsze, odegrała publiczność.

Jak czytamy w relacji zamieszczonej na stronie ZSZ nr 4, Agnieszka Dziesińska z kl. IV Tk zaproponowała utwór Anny Jantar "Radość najpiękniejszych dni", Aneta Gałązka z kl. II To wyśpiewała hit z musicalu "Nędznicy" pt. "Wyśniłam sen", Aleksandra Ram z kl. IV Tg i Natalia Prusińska z kl. III Te zaskoczyły wszystkich piosenką "Miasto 44".

ReklamaNajwiększą niespodzianką był występ Wojtka Gumkowskiego i Arka Krzynówka z kl. II Hs, którzy z dedykacją dla wszystkich pań zaśpiewali utwór disco polo pt. "Łobuz" grupy Boys. Niezwykły talent recytatorski pokazała Paula Zawadzka z kl. III To, recytując "Litanię o zbawienie od głupoty" Romana Brandstaettera.

Wykonawców oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły Anna Przygoda-Majewska, Sylwia Gałka, Cezary Filochowski, Jakub Dubaj i Julek Żebrowski. Bardzo ważną rolę jak zawsze odegrała publiczność- każdy widz mógł oddać jeden głos na swojego kandydata. O miłą atmosferę zadbały prowadzące: Daria Kawa i Wiktoria Kawa.

ReklamaNajwiększą ilość głosów oraz punktów jury otrzymały Aleksandra Ram i Natalia Prusińska. Drugie miejsce zajęli Wojtek Gumkowski i Arkadiusz Krzynówek. Trzecie miejsce przypadło Anecie Gałązce. Nagrody zostały ufundowane przez radę rodziców. Konkurs zorganizowali opiekunowie samorządu uczniowskiego: Anna Nol oraz Dariusz Bunkowski.

Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciel samorządu uczniowskiego, Jakub Dubaj, w imieniu wszystkich mężczyzn złożył życzenia paniom oraz wręczył kwiaty dyrektor szkoły Annie Przygodzie-Majewskiej.

Relacja fotograficzna z wydarzenia znajduje się na stronie ZSZ nr 4.

Odsłon: 1638 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:07, 14.03.2019r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank