niedziela, 19 września 2021 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

UFO nad Kurpiowszczyzną? Kto widział latające obiekty? (wideo)

Fot. Adam WnętaJuż wiele lat temu szwajcarski pisarz Erich von Däniken przekonywał mieszkańców Ziemi, że cywilizacje pozaziemskie istnieją, a kosmici systematycznie się z nami kontaktują. Czy obiekty dostrzeżone na niebie w naszym regonie są dowodem na ich istnienie?

Latające obiekty, które pojawiły się nocą na niebie, dostrzeżono m.in. w okolicach Lipniki (gm. Łyse), Myszyńca oraz Ostrołęki i Olszewa-Borek. O niewytłumaczonych zjawiskach donoszą nasi czytelnicy, a podobne informacje pojawiły się także w sieci i obrazują zdarzenia pojawiające się w całej Polsce.

Reklama Sprawą zainteresował się serwis wylatowo.org.pl. Wylatowo to wieś w województwie kujawsko-pomorskim, która od 2000 roku stała się centrum spotkań ludzi zainteresowanych zjawiskami paranormalnymi, w związku z pojawieniem się tam tajemniczych kręgów zbożowych.

Zdjęcia latających obiektów zamieścił także Adam Wnęta na facebookowym profilu FotoMyszy. Fotografie zostały wykonane w lutym tego roku w Myszyńcu. Tu jednak, wbrew oczekiwaniom wielu zwolenników istnienia obcych cywilizacji, fotograf pisze, że były to myśliwce wystrzeliwujące flary. Mimo to zdjęcia robią duże wrażenie.

Reklama Do naszej redakcji dotarło także zgłoszenie od jednego z mieszkańców Ostrołęki, który poinformował, że na niebie widoczne były nieznane obiekty latające. Pojawiły się około godziny 22.00 w poniedziałek 18 marca br.

- Widziałem jak kule włączają się w koło i poruszają się bez dźwięku, potem zgasły i udały się w stronę Olszewa-Borek - pisze czytelnik z Ostrołęki.

Ile w tych relacjach prawdy a ile fantazji obserwujących? Trudno powiedzieć. Faktem jest, że podobne zjawiska są obserwowane na niebie od wielu lat. Także w naszym regionie miłośnicy teorii o UFO często spoglądają w niebo i utrzymują, że kosmici systematycznie nas odwiedzają.

Wyświetleń: 21986 komentarze: -
23.03.2019, 11:27r. Drukuj
Powrót