poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Zebranie wyborcze Rady Osiedla Łęczysk

W Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sienkiewicza 15 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Łęczysk. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy chcą mieć wpływ na kształtowanie swojego osiedla oraz naszego miasta.

Na zebranie należy wziąć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument z fotografią umożliwiający stwierdzenie tożsamości.

Reklama Prezydent miasta na zebranie wyborcze Rady Osiedla Łęczysk zaprasza mieszkańców ulic: Chemiczna (numery parzyste), Fryderyka Chopina (numery parzyste), Gospodarcza, Grodzka (numery nieparzyste), Henryka Sienkiewicza (numery parzyste od 10 do końca), Juranda ze Spychowa, Kmicica, Króla Jana Sobieskiego, Króla Władysława Jagiełły, Księcia Janusza, Księcia Siemowita III (numery parzyste od 18 do końca i numery nieparzyste od 21 do końca), Łęczysk (numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 58 do końca), Nadnarwiańska (numery parzyste od 54do końca i numery nieparzyste od 39 do końca), Nowomiejska, Podbipięty, Skrzetuskiego, Stefana Czarnieckiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zawiszy Czarnego, Zyndrama z Maszkowic.

Terminarz zebrań wyborczych do rad osiedli w Ostrołęce.

Zebranie odbędzie się w poniedziałek 15 kwietnia 2019 roku o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sienkiewicza 15.
Wyświetleń: 746 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.04.2019, 09:41r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank