poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Miejskie spółki pod lupą członka rady miasta

Radnego Jacka Łubę zainteresowała sprawa miejskich spółek, a dokładniej wybór członków zarządu oraz powołanie pełnomocników. W celu wyjaśnienia tej kwestii złożył interpelację do prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Samorządowiec pyta o szczegóły powołania zarządów.

Jacek Łuba zapytał włodarza miasta o tryb i podstawę prawną podczas wyboru nowego prezesa OTBS Grzegorza Głażewskiego. Radny chce uzyskać szczegółową odpowiedź na temat daty rozpoczęcia pełnienia funkcji prezesa.

Reklama W interpelacji czytamy też:
- W jakim trybie i na podstawie jakich przepisów prawa został powołany Jacek Merks, prezes zarządu OPK. Wnoszę również o wskazanie daty rozpoczęcia pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz przedłożenie treści uchwały w sprawie powołania. W jakim trybie i na podstawie jakich przepisów prawa została powołana Ewa Iwona Kaczorowska wiceprezes zarządu OPWiK. Proszę również o wskazanie daty rozpoczęcia pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz przedłożenie treści uchwały w sprawie powołania - napisał Jacek Łuba.

W interpelacji znajdziemy też zapytanie o to, czy prezydent miasta w okresie od 22 listopada 2018 r. do dnia udzielenia odpowiedzi, podejmował uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników w sprawie powołania pełnomocników spółek miejskich.

Interpelacja została złożona w czwartek 4 kwietnia. Czekamy na odpowiedź włodarza miasta, która powinna pojawić się w ciągu 14 dni. Do tematu wrócimy.
Wyświetleń: 939 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 14.04.2019, 07:16r. Drukuj
Powrót


geos @ 08:18, 14.04.2019

IP: 178.235...122

A nie lepiej i łatwiej zatrudnić jakichś przyjaznych kelnerów ??? Marek Falenta przetarł drogę, tyle starań, ja wprost nie mogę....... laughing sad smile tongue

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank