poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Bociania telewizja z Olszewa-Borek znów nadaje (wideo)

Fot. kadr z wideoBocianie gniazdo w gospodarstwie państwa Nakielskich z Olszewa-Borek znów zostało zasiedlone. Pod koniec marca w gnieździe pojawił się pierwszy ptak, który przygotowuje miejsce do lęgu. Podobnie jak w roku ubiegłym, życie boćków będzie śledziło przez całą dobę oko kamery.

Bocianie gniazdo zostało skonstruowane przez panią Krystynę Nakielską, która w ten sposób chciała zaprosić na swoje podwórko bociany. Udało się, ptakom szybko spodobała się taka lokalizacja i wygodne miejsce, aby złożyć jaja i wychować swoje potomstwo.

Reklama Kto jest ciekaw codziennego, bocianiego życia, może systematycznie odwiedzać kanał i podpatrywać jak rodzice najpierw przygotowują gniazdo, jak odlatują na żerowanie, prowadzą codzienną toaletę czy okazują sobie czułości. Później będziemy świadkami składania i wysiadywania jaj oraz wykluwania się młodych. Życie bocianiej rodziny też może być fascynujące i pełne wrażeń.

Bociany można śledzić online na kanale YouTube - Bociany na żywo - Gniazdo Ostrołęka.

Więcej na ten temat:
- Bocianie gniazdo z ul. Warszawskiej na żywo w internecie (wideo)
- "Kurier Mazowiecki": bociania telewizja online z Olszewa-Borek (wideo)

Wyświetleń: 1894 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 14.04.2019, 07:18r. Drukuj
Powrót


Wojtek @ 08:28, 14.04.2019

IP: 87.205...214

Nie podglądajcie bociana u mnie na wsi tak robił sąsiad dziecko niewidome się urodziło a reszta dzieci wykolejona alkohol i jeszcze gorsze rzeczy wrr także upominam z tym ptakiem nie jeden się naciął

Gość @ 16:37, 14.04.2019

IP: 212.59...88

Wojtek kto Ci takich bajek naopowiadał😂. Na moim podwórku stoi bocianie gniazdo już od kilkunastu lat i co roku mamy boćki i nic się nie dzieje a poprzez obserwację bocianów dużo można się o nich dowiedzieć i każdemu polecam 😁

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank