czwartek, 18 kwietnia 2019 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Aktualności

Bądź odpowiedzialny, zbadaj trzeźwość przed jazdą

Fot. KMP w OstrołęceOstrołęccy funkcjonariusze przypominają, że w poczekalni Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce jest zamontowany nowoczesny alkomat, dzięki któremu każdy samodzielnie i w sposób anonimowy może sprawdzić swoją trzeźwość. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców przez całą dobę.

- Od czasu zamontowania urządzenia skorzystało z niego już kilka tysięcy odpowiedzialnych kierowców, najwięcej osób korzysta z alkomatu w czasie weekendu. Pamiętajmy, że nawet na drugi dzień od spożycia alkoholu w naszym organizmie może znajdować się niedozwolona dawka alkoholu - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

ReklamaMundurowi zachęcają do korzystania z nowego urządzenia, aby mieć stuprocentową pewność, że można prowadzić pojazd.

- Dzięki takiej odpowiedzialnej postawie my, członkowie naszych rodzin oraz inni użytkownicy dróg będziemy bezpieczni. Pamiętajmy, że wsiadanie za kierownicę po alkoholu jest jedną z najgorszych decyzji, jaką możemy podjąć w naszym życiu - podkreśla oficer prasowy.

Odsłon: 912 komentarze: 2 Wrzuć na Facebooka 16:15, 15.04.2019r. Drukuj
Powrót


Janek @ 20:16, 15.04.2019

IP: 188.146...44

Wszystko spoko tylko byłem tydzień temu może półtora i klasycznie musiałem zapukać w okienko, „nowego urządzenia” nie było tylko kabelek zwisał. :-)

Podobnie @ 02:36, 16.04.2019

IP: 83.28...163

U mnie sytuacja podobnie jak u Janka wyglądała, również trzeba było czekać na kogokolwiek i pukać aby można było zbadać.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
II SLO
NestBank