piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Bądź odpowiedzialny, zbadaj trzeźwość przed jazdą

Fot. KMP w OstrołęceOstrołęccy funkcjonariusze przypominają, że w poczekalni Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce jest zamontowany nowoczesny alkomat, dzięki któremu każdy samodzielnie i w sposób anonimowy może sprawdzić swoją trzeźwość. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców przez całą dobę.

- Od czasu zamontowania urządzenia skorzystało z niego już kilka tysięcy odpowiedzialnych kierowców, najwięcej osób korzysta z alkomatu w czasie weekendu. Pamiętajmy, że nawet na drugi dzień od spożycia alkoholu w naszym organizmie może znajdować się niedozwolona dawka alkoholu - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama Mundurowi zachęcają do korzystania z nowego urządzenia, aby mieć stuprocentową pewność, że można prowadzić pojazd.

- Dzięki takiej odpowiedzialnej postawie my, członkowie naszych rodzin oraz inni użytkownicy dróg będziemy bezpieczni. Pamiętajmy, że wsiadanie za kierownicę po alkoholu jest jedną z najgorszych decyzji, jaką możemy podjąć w naszym życiu - podkreśla oficer prasowy.
Wyświetleń: 1036 komentarze: 2
15.04.2019, 16:15r. Drukuj
Powrót


Janek @ 20:16, 15.04.2019

IP: 188.146...44

Wszystko spoko tylko byłem tydzień temu może półtora i klasycznie musiałem zapukać w okienko, „nowego urządzenia” nie było tylko kabelek zwisał. :-)

Podobnie @ 02:36, 16.04.2019

IP: 83.28...163

U mnie sytuacja podobnie jak u Janka wyglądała, również trzeba było czekać na kogokolwiek i pukać aby można było zbadać.

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter