wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Wielkanocne wypieki prosto z Piekarni Kurpiowskiej Serafin

Wielkanoc to wyjątkowy czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Warto zadbać o to, aby na świątecznym stole nie zabrakło tradycyjnych wypieków z Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Babki, serniki, makowiec, a także wiele innych ciast sprawią, że nadchodzące święta staną się wyjątkowe.

Warto już dziś wybrać coś dla siebie.

- Wielkanoc to wyjątkowy czas, który warto spędzić w rodzinnym gronie. Chcielibyśmy, aby nachodzące święta były wyjątkowe, dlatego zadbaliśmy o przygotowanie ciast z największą starannością, według tradycyjnych kurpiowskich receptur. Dziękujemy za zaufanie i życzymy, aby były to radosne i niezapomniane święta. Mamy nadzieję, że szeroki wybór ciast różnego rodzaju, spełni oczekiwania naszych klientów - podkreśla właściciel Piekarni Kurpiowskiej Serafin Andrzej Żubrowski.

Wyroby z Piekarni Kurpiowskiej Serafin cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są znane w kraju, a także zagranicą.
- Cieszą nas wszystkie medale i certyfikaty potwierdzające jakoś naszych produktów, ale najważniejsze jest dla nas uznanie klientów. To dla nas mobilizacja do ciężkiej pracy i ciągłego zaskakiwania nowymi smakołykami - mówi Żubrowski.

Specjalnie na święta Wielkanocne Piekarnia Kurpiowska Serafin przygotowała specjalną ofertę. W dniach od poniedziałku, 14 kwietnia do soboty, 20 kwietnia 2019 roku ciasta w promocyjnej cenie 18.99 zł/kg i 20.99 zł/kg. Na klientów czeka bardzo duży wybór ciast m.in. serniki, makowce, jabłeczniki, tiramisu, ciasta czekoladowe, rolady, babki, keks, sękacz i wiele innych.

Odwiedź punkty sprzedaży:
- w Ostrołęce przy ul. Sikorskiego 17, ul. Piłsudskiego (plac PKS), hali targowej Feniks (lokal J08),
- w Troszynie przy ul. Szkolnej 3,
- w Kadzidle przy ul. Sportowej 5 i ul. Trasa Mazurska 2.
- w Łysych przy ul. Szkolnej 8 i Kościelnej 16.

Zadzwoń i złóż zamówienie już teraz! Tel. (29) 594-01-50. Profil na Facebooku.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 2124 komentarze: 0
16.04.2019, 10:24r. Drukuj
Powrót