piątek, 21 lutego 2020 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Reklama   |   Kontakt
MS Serwis

Aktualności

Najbardziej wpływowy bukmacher w kraju STS

Zakłady bukmacherskie STS to marka, która posiada ponad połowę udziałów w polskim rynku. Poza Polską od pewnego czasu świadczą swoje usługi również w kilkunastu innych krajach Europy. Szacuje się, że tylko w tym roku przeznaczą kilka milionów euro na reklamę za granicą.

Z każdym kolejnym kwoty mają być podwajane. Jak więc widać, jest to bardzo wpływowy i co najważniejsze - w pełni wypłacalny i legalny na terenie naszego kraju bukmacher. Osiemdziesiąt procent ich polskich przychodów generują zakłady online. W takich krajach jak Niemcy, Norwegia, Anglia, Malta, Islandia, Słowenia, Luksemburg, Andora i Łotwa na razie dostępne są wyłącznie STS zakłady bukmacherskie online, jednak właściciel spółki zastanawia się też nad otwieraniem punktów naziemnych, które w Polsce są oczywiście dostępne.

Co STS ma do zaoferowania polskim graczom?
STS oferta to ponad trzydzieści dyscyplin sportowych w połączeniu z zakładami specjalnymi oraz rozrywką. Wśród sportów gracze znajdą między innymi takie dyscypliny, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, żużel, baseball, football amerykański czy australijski, sporty walki, tenis stołowy i kolarstwo. Zdarzenia w ramach samej piłki nożnej liczone są w setce.

Specjalne zakłady STS są asem tego bukmachera. Dzielą się na dwie części - Hit Dnia i Superofertę. Hita Dnia to podwyższone kursy, czyli najkorzystniejsza oferta w danym dniu, natomiast inne specjalne zakłady to te, które odstają od standardowych zakładów na wynik, liczbę setów, bramek i rzutów rożnych. Oczywiście poza zdarzeniami w dziedzinie sportu istnieje możliwość obstawienia wydarzeń politycznych lub ze świata rozrywki.

Co z e-sportami?
Jak najbardziej są dostępne i pod tym względem u bukmachera STS opinie graczy są zgodne co do tego, że to jedna z najlepszych ofert w Polsce, zaraz obok LV BET i Totalbet. Gracz nie tylko może wybierać spomiędzy jedenastu (!) sportów elektronicznych, ale też może obstawiać na żywo oraz oglądać rozgrywki w STS TV.

Paleta sportów wirtualnych nie jest już tak korzystna, gdyż jest to tylko pięć dyscyplin. Plus stanowi jednak to, że liczba zdarzeń jest całkiem przyzwoita, a statystyki mocno rozbudowane.

Bonus STS - jak wygląda kwestia promocji?
Bukmacher STS daje nowym użytkownikom swojej strony bonus od depozytu w postaci podwyższenia pierwszej wpłaconej kwoty o całe sto procent. By go wypłacić, należy trzykrotnie obrócić jego kwotą przy minimalnym wymaganym kursie 1,91.

Można też uzyskać kilkudziesięciozłotowy freebet bez depozytu, który wzrasta, jeżeli gracz posiada STS kod promocyjny. Co więcej, poza wymienionymi już opcjami promocyjnymi, z tym samym kodem promocyjnym, rejestrujący się na stronie gracz może liczyć na jeszcze jeden STS bonus.

Dodatkowo bukmacher STS ma dla graczy także promocje tymczasowe, w których można znaleźć: Bonus na sporty wirtualne, w przypadku którego należy postawić kupon wyłącznie z zakładami na wirtuale i grać przez tydzień. Jeżeli pierwsze trzy kupony okażą się nietrafione, buk zwraca połowę postawionej przez gracza stawki.

W poniedziałki natomiast zaczyna się ranking najbardziej aktywnych graczy. Jeżeli dany użytkownik chce znaleźć się na szczycie i otrzymać bonus, musi obstawić na stronie lub za pomocą apki zakłady odbywające się w ramach danego etapu. Im wyższy obrót, tym większa szansa wygranej. Nagradzane są miejsca od pierwszego do dziesiątego, od jedenastego do setnego, od sto pierwszego do dwusetnego i od dwusetnego pierwszego do trzechsetnego.

Star-Typ Sport docenia też tych, którzy polecają ich przyjaciołom. Dzięki zakładce "Zaproś kumpla" możesz wysłać znajomemu zaproszenie i wraz z nim otrzymać voucher o wartości kilkudziesięciu PLN, kiedy ten z niego skorzysta, złoży wymagany przez buka depozyt i obróci po wymaganym kursie.

Zobacz koniecznie: Bukmacher STS zakłady bukmacherskie online.

Najważniejsze, że legalny
Star-Typ Sport to spółka licencjonowana w Polsce, więc bez obaw można obstawiać u nich na stronie. Warto jednak podejść do tematu nieco krytycznie, czytać regulaminy i traktować grę raczej jako hobby niż sposób na wielkie pieniądze, gdyż tylko wtedy możemy ustrzec się przez konsekwencjami związanymi z ewentualnym uzależnieniem.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 935 komentarze: 0
18.04.2019, 10:48r. Drukuj
Powrót