niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowa linia zbiorników JFC do paliwa o pojemności 1300 i 1600 litrów jest dostępna już w Ostrołęce (zdjęcia)

We wrześniu 2018 roku prezes JFC Polska zapowiedział pojawienie się nowych zbiorników do oleju napędowego o pojemności około 1500 l. Oficjalnie 15 marca br. zostały zaprezentowane nowe zbiorniki jednak nie o pojemności 1500 litrów, a o dwóch nowych pojemnościach: 1300 i 1600 l.

Takie posunięcie ma zapewnić większą konkurencyjność firmy JFC w klasie premium.

Firma JFC tak jak dotychczas postawiła na jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygląd. Aby spełnić wszystkie wymagania prawne stawiane zbiornikom magazynowym cała armatura nalewcza znajduje się poza zewnętrznym zbiornikiem, a nie jak w starych konstrukcjach firm konkurencyjnych między zbiornikiem wewnętrznym a zewnętrznym.

Już najtańsze wersje są bogato wyposażone, zawsze posiadają żeliwne pompy włoskiego producenta PIUSI o wydajności 79 l/min. Taka pompa posiada dodatkowo układ samoodpowietrzenia oraz zawór baypass umożliwiający szybkie zatankowanie dużej maszyny z maksymalną prędkością jak i spokojne tankowanie małego kanistra.

Podobnie jak w przypadku większych zbiorników JFC klient na miejscu sam może wybrać system filtrowania paliwa. Obecnie każdy zbiornik 1300 i 1600 l. standardowo posiada bardzo skuteczny filtr z separatorem wody firmy PIUSI oraz elektroniczny licznik PIUSI. Nowością są 2 wielkości skrzynek oraz zbiornik bez skrzynki z nieosłoniętą armaturą.

Zbiorniki JFC są dostępne w składzie fabrycznym w Ostrołęce przy ulicy Granicznej 10.

Firma Berater posiada w sprzedaży wszystkie typy opon do traktorów i maszyn rolniczych w cenach niższych niż w sklepach internetowych. Na miejscu możemy także każda oponę zamontować a także naprawić w technologii na gorąco.

Wszelkie zapytania dotyczące zbiorników, opon rolniczych i agregatów prądotwórczych można kierować na adres e-mailowy: [email]biuro@berater.net.pl[/email] lub dzwonić pod numer tel. 506-215-908

Odwiedź stronę tematyczną www.paliwowiec.pl.

Zobacz zdjęcia:
Nowa linia zbiorników JFC do paliwa o pojemności 1300 i 1600 litrów jest dostępna w Ostrołęce

Zapraszamy,

Berater
Ostrołęka, ul. Graniczna 10
tel. 506-215-908
[email]biuro@berater.net.pl[/email]

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1087 komentarze: 0
19.04.2019, 12:17r. Drukuj
Powrót