sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Aplikacja "Moja komenda"

Fot. KMP w OstrołęceW celu szybkiego kontaktu ze swoim dzielnicowym możesz użyć aplikacji na smartfony "Moja komenda". To nowe rozwiązanie techniczne, które znacznie ułatwia sposób komunikacji pomiędzy obywatelem a najbliższym przedstawicielem lokalnej policji.

Aplikacja to mobilny przewodnik po jednostkach policji przygotowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Po instalacji nasz smartfon zyska możliwość odnalezienia najbliższej jednostki policji. Aplikacja zawiera również bazę wszystkich dzielnicowych oraz umożliwia ich odszukanie. Aby to zrobić wystarczy wpisać własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje.

Reklama Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego. Aplikacja ma też bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce.

Aplikacja współpracuje z oprogramowaniami Android i iOS. Usługa jest bezpłatna i zawiera także linki do strony internetowej KMP w Ostrołęce. Dzięki aplikacji w szybki i prosty sposób możemy nawiązać kontakt z dzielnicowym.
Wyświetleń: 529 komentarze: 0
21.04.2019, 07:21r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter