piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Kolekcjonerska Giełda Różności w Ostrołęce

Fot. materiały organizatoraPrzed kolekcjonerami, zbieraczami wszelkiej maści oraz miłośnikami staroci nie lada gratka. W hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się bowiem Kolekcjonerska Giełda Różności. To wspaniała okazja do obejrzenia lub nabycia oryginalnych przedmiotów.

Już w sobotę 18 maja hala sportowa zamieni się w raj dla poszukiwaczy oryginalnych, ciekawych i unikatowych przedmiotów.

Reklama - Monety, kapsle, karty telefoniczne, otwieracze, banknoty, autografy, znaczki pocztowe i wiele innych - to wszytko znajdziecie na stoiskach zaproszonych wystawców. Magnesem dla nich na pewno będzie fakt, że zarówno stoiska, jak i parking, będą darmowe! Również wstęp dla zwiedzających będzie wolny, dlatego już dziś rezerwujcie sobie czas na odwiedzenie naszej giełdy. Giełda odbędzie się w hali sportowej, zatem ewentualna zła pogoda nie będzie miała wpływu na jej organizację. Dodatkowymi atutami tej lokalizacji jest duża powierzchnia wystawiennicza, duży parking oraz punkt gastronomiczny - zapraszają organizatorzy.

Reklama Osoby chętne do wystawienia swojego stoiska podczas giełdy proszone są - po zapoznaniu się z regulaminem - o wysłanie wypełnionej i zeskanowanej karty zgłoszeniowej na adres e-mail: okk.unikat@interia.pl w terminie do 5 maja 2019 roku. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 604-667-928 (Adam) lub 881-412-412 (Mariusz).

Kolekcjonerską Giełdę Różności organizuje Ostrołęcki Klub Kolekcjonerów Unikat - klub z prawie 40-letnim stażem działalności, pod patronatem prezydenta Ostrołęki.

Giełda odbędzie się 18 maja br. w godz. 10.00-16.00, w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce.

Regulamin giełdy oraz karta zgłoszeniowa dla wystawców dostępne są na stronie klubu Unikat.
Wyświetleń: 775 komentarze: 0
26.04.2019, 09:06r. Drukuj
Powrót


Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter