środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Burzowa sobota w Ostrołęce (pogoda na weekend)

Piątek w Ostrołęce będzie przebiegał w słonecznej i ciepłej aurze. Temperatura w dzień ma osiągnąć 25 stopni Celsjusza, a nocą termometry wskażą 12 kresek na plusie. Od soboty pogoda w mieście ulegnie pogorszeniu przynosząc upatrywany przez wielu rolników obfity deszcz.

Ostatnie dni w powiecie ostrołęckim obfitowały w różnorodne zmiany pogodowe. W weekend nastąpi gwałtowne załamanie pogody. Synoptycy prognozują, że pogodowa huśtawka może utrzymać się przez najbliższe dni.

Reklama Po ciepłym piątku sobota przyniesie Ostrołęce burze z deszczem. Zachmurzenie będzie umiarkowanie. Dzień będzie parny i nadal ciepły. Słupki wskażą 24 kreski w ciągu dnia. Możemy spodziewać się lekkiego wiatru. Ciśnienie w sobotę zacznie wzrastać.

W niedzielę odczujemy wyraźne ochłodzenie, termometry wskazywać będą około 16 stopni C. Niedziela to przede wszystkim intensywne opady deszczu i silny wiatr. Ciśnienie w dzień wyniesie 1015 hPa. Wiatr w porywach może osiągać 50 km/h. Odczuwalna temperatura będzie niższa od wskazywanej przez termometry wskazując 12 kresek.
Wyświetleń: 3295 komentarze: 0
26.04.2019, 10:43r. Drukuj
Powrót